Cumartesi , 13 Ağustos 2022

UNFPA: STK’lar için Kapasite Geliştirme Hibesi Teklif Çağrısı

UNFPA

Uluslararası bir kalkınma ajansı olan Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu, UNFPA, nitelikli sivil toplum kuruluşlarını (STK) UNFPA Türkiye 7. Ülke Programı kapsamında iç kapasitelerinin geliştirilmesi için teklif sunmaya davet ediyor. Teklif çağrısının amacı, 2021-2025 yılları arasında uygulanacak 7. Ülke Programı kapsamında UNFPA Türkiye ile olası ortaklıklar için uygun sivil toplum kuruluşlarının iç kapasitelerinin geliştirilmesine destek olmaktır.

Bu teklif çağrısına katılmak isteyen kurumların başvuru formlarını e-posta veya posta yoluyla, “Teklifler için STK’lara Çağrı” ibaresi ile en geç 4 Ekim 2021 tarihine kadar şu adrese göndermeleri gerekmektedir: unfpa.turkey.grant@unfpa.org.

Son başvuru tarihinden sonra ulaşan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular İngilizce veya Türkçe yapılmalıdır.

Hibe başvurusu için maksimum tutar $30.000.- USD’dır.

Ek bilgi talepleri, son başvuru tarihinden en geç 4 Ekim 2021 tarihine kadar yazılı olarak ecekaraduman@unfpa.org adresine gönderilmelidir.

UNFPA, başvurularını son teslim tarihinden önce göndermiş olan STK’ların sorularına veya açıklama taleplerine yanıt verecektir. Başvuran kurumlar sonraki aşamaya geçip geçmedikleri hakkında da bilgilendirilecektir.

GRANT BACKGROUND_DOCUMENT_September 2021

GRANT APPLICATION_FORM_AND_BUDGET_TEMPLATE 2021

Ayrıca Kontrol Edin

Ankara Kalkınma Ajansı Sosyal Sorumluluk Platformu Projelerinizi Bekliyor

  Ankara Kalkınma Ajansı koordinasyonundaki Sosyal Sorumluluk Platformu yeni döneminde kitle fonlaması modeli ile çalışarak dijital …