Pazartesi , 4 Temmuz 2022

UN Women Teklif Çağrısı

UN Women Teklif Çağrısı

UN Women Teklif Çağrısı

Son başvuru tarihi: 12 Nisan 2019

UN Women Türkiye Ofisi “Türkiye’deki Mülteci Kadınların ve Ergen Kızların Sosyal ve Ekonomik İstikrarının Sağlanması ve Dirençlerinin Güçlendirilmesi” başlığıyla bir teklif çağrısı yayınladı.

İzmir’deki belediyeler / yerel makamlar ve sivil toplum kuruluşları tarafından uygulanan mültecileri destekleyen girişimleri güçlendirmeyi amaçlayan teklif çağrısında sadece kadınlar koruma, geçim desteği ve sosyal uyum faaliyetleri sağlamak için alanlar ve programlar oluşturulacak.

Teklif çağrısı ana ilke olarak, en savunmasız kadın ve kızların tespit edilip projeye dahil edilmesini sağlamak için, proje süresince hane halkı düzeyinde sosyal yardım faaliyetleri yürütülmesini belirlerken, projenin, yalnızca İzmir’in merkezindeki kadın ve kız çocuklara değil, aynı zamanda mobil yardım ekipleri aracılığıyla, kayıt altına alınmamış / doğrulanmamış mültecilerin herhangi bir uygun koruma veya sürdürülebilir yaşam şartı olmadan dayandığı şehirlerin eteklerine ulaşması bekleniyor.

Detaylar için tıklayınız.

Ayrıca Kontrol Edin

Erasmus+ Yükseköğretim Alanında Kapasite Geliştirme Açık Teklif Çağrısı

KAPSAM ve AMAÇ Yükseköğrenim Alanında Kapasite Geliştirme çağrısı, yükseköğrenim alanında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında çok …