Pazar , 26 Mayıs 2024

Uluslararası Kadın Sağlık Koalisyonu Hızlı Müdahale Fonu

Uluslararası Kadın Sağlık Koalisyonu Hızlı Müdahale Fonu

Uluslararası Kadın Sağlık Koalisyonu Hızlı Müdahale Fonu. IWHC, Hızlı Müdahale Fonu örgütlerin eşsiz, beklenmedik ve zaman kısıtlaması olan fırsatlara stratejik biçimde cevap vermelerini ve harekete geçmelerini sağlayan hızlı bir müdahale fonu geliştirdi. Hızlı Müdahale Fonu cinsel, üreme ile ilgili sağlığı ve hakları (SRHR) geliştirmek için fırsatlardan yararlanan ya da tehditlere ve engellere müdahale eden eylemleri destekler.

Uluslararası Kadın Sağlık Koalisyonu IWHC Hızlı Müdahale Fonu örgütlerin eşsiz, beklenmedik ve zaman kısıtlaması olan fırsatlara stratejik biçimde cevap vermelerini ve harekete geçmelerini sağlayan hızlı bir müdahale fonu geliştirdi. RRF cinsel, üreme ile ilgili sağlığı ve hakları (SRHR) geliştirmek için fırsatlardan yararlanan ya da tehditlere ve engellere müdahale eden eylemleri destekler. Öncelik ergen cinsel ve üreme sağlığı, kürtaj ve yakından ilişkili konulara verilmektedir.

RRF daha önceden planlanmamış eylemleri değil, beklenmedik bir fırsat ya da tehdit için harekete geçen eylemleri ve müdahaleleri destekler. RRF personel çalışma süresini ya da merkezi yönetim giderlerini karşılamak için kullanılmamalıdır. RRF bireyleri, insani yardımları, doğal afet yardımlarını, konferans seyahat giderlerini, genel desteği veya önceden planlanmış eylemleri desteklemez.

Ortalama verilecek hibe $3,000.-USD. – $7,000.-USD. aralığındadır.

Kaynak: STGM

Ayrıca Kontrol Edin

KOSGEB Girişimci Destek Programı

Programın Amacı Ülkemizin stratejik öncelikleri doğrultusunda belirlenen sektörler öncelikli olmak üzere yeni kurulan işletmeleri destekleyerek …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024