Cuma , 24 Mayıs 2024

Wwf Türkiye’nin Canı III. Hibe Çağrısı Başladı

Wwf Türkiye’nin Canı III. Hibe Çağrısı Başladı

Wwf Türkiye’nin Canı III. Hibe Çağrısı Başladı. WWF-Türkiye’nin 2010 yılında, ülkemizin biyolojik çeşitlilik değerlerinin korunması ve bu konuda farkındalık yaratılması konusunda başlattığı Türkiye’nin Canı Kampanyası’nda üçüncü hibe dönemi, 22 Mayıs 2017 tarihinde başladı.

Kalıcı ve somut doğa koruma çözümleri üretebilmek için yerelin desteği ve gücü anahtar bir rol oynuyor. Bu sebeple, ülkemizin eşsiz ancak tehlike altındaki doğal değerlerinin korunması için yerel sivil toplum kuruluşlarının doğa koruma projelerine hibe desteği veriyoruz.

https://shar.es/1RjkET adresinde bulunan Hibe Rehberi’ne göre hazırlanacak başvurular; “öncelikli ihtiyaç”, “katılımcılık”, “uygulanabilirlik”, “sürdürülebilirlik” ve “kalıcılık” ölçütleri gözetilerek değerlendirilecek. WWF-Türkiye, uygulama sürecinde proje sahibi yerel sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışarak projelerin gidişatını düzenli bir şekilde takip ediyor, yerelde çok daha güçlü bir doğa koruma ruhunun gelişmesine destek olacak.

 

Wwf Türkiye’nin Canını III. Hibe Çağrısı Başladı. Bu proje başvuruları için son tarih 17 Temmuz 2017, saat 17:00’dir ilgililerin dikkatine iletilir.

 

Wwf Türkiye’nin Canı Önceki hibe dönemlerinde desteklenen projeler nelerdi?

Bireysel ve kurumsal bağışlardan oluşturulan hibe fonunda önceki dönemlerde toplam on proje desteklendi ve başarıyla tamamlandı. Bu projelerden elde edilen bilgiler, biyolojik çeşitliliğimiz hakkında bilinmeyenlere ışık tutarken, yöre halkının doğal zenginliklerini daha yakından tanıması ve korumasına fırsat verdi. Daha Detaylı Bilgi için bu adrese tıklayınız www.turkiyenincani.org

Hibe programı hakkında sorularınızı hibe@wwf.org.tr adresine iletebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024