Cuma , 24 Mayıs 2024

Tübitak NRF/MSIT (Güney Kore) Araştırma ve İnovasyon Programları Çağrıya Açıldı

Tübitak NRF/MSIT (Güney Kore) Araştırma ve İnovasyon Programları Çağrıya Açıldı

Tübitak NRF/MSIT (Güney Kore) Araştırma ve İnovasyon Programları Çağrıya Açıldı. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ile Güney Kore Ulusal Araştırma Vakfı (NRF) ve Güney Kore Bilim ve Bilişim ve Teknolojileri Bakanlığı (MSIT) arasında yürütülen mevcut işbirliği çerçevesinde ortak araştırma projeleri desteklenecektir.

Ortak araştırma projesi önermek isteyen Türkiye’deki bilim insanlarının, projeyi birlikte gerçekleştirecekleri Kore’deki araştırma kuruluşlarında çalışan araştırmacı(lar) ile “proje ortağı” olarak anlaşmaları gerekmektedir. Tek taraflı proje başvuruları kabul edilmemektedir.

2516-İnovasyon ve 2516 Araştırma başlıkları altında iki program olarak açılacak TÜBİTAK-NRF/MSIT Ortak Proje Çağrılarında araştırma projeleri yalnızca dijital sağlık ve bilişim ve iletişim teknolojileri tematik alanlarında desteklenecektir. İnovasyon projeleri ise çağrı için belirlenen tüm tematik alanlarda (dijital sağlık, bilişim ve iletişim teknolojileri, enerji ve akıllı şehirler) desteklenecektir.

Tübitak NRF/MSIT Son Başvuru Tarihi: 2 Ağustos 2019

Başarılı bulunan projelerde yer alan Türkiye’deki araştırma ekibi için TÜBİTAK tarafından proje süresi boyunca maksimum 720.000.- TL. araştırma desteği, Kore’deki araştırmacılar içinse NRF tarafından proje süresi boyunca 150,000,000 KRW destek sağlanacaktır. Maksimum proje süresi 36 ay olabilmektedir.

Program ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Çağrı metni için tıklayınız.

Başvurular için Proje Başvuru Sistemi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024