Perşembe , 19 Mayıs 2022

The Circular Vouchers Yeni Dönem Teknik Destek Çağrısı

The Circular Vouchers

The Circular Vouchers , firmaların atık ve yan ürün değişimi için ihtiyaç duydukları teknik danışmanlık ve fizibilite konularındaki çalışmalarına destek vermek için geliştirilen bir hibe programıdır. Herbir destek için üst limit €25.000.- Euro olarak belirlenmiştir. Program kapsamında belirlenen 6 firmanın toplam proje bütçesinin %90’ını karşılanacaktır.

Bu destek paketi firmaların üretim atıklarının başka prosesler için yan ürün veya alternatif ham madde olarak değerlendirilebilme imkanları için gerekli olan analiz veya yatırım çalışmalarına destek vermek amacıyla geliştirilmiştir.

The Circular Vouchers Tanıtım Sunumu ve Başvuru Formu

EBRD’nin Türkiye Materials Marketplace üyeleri için geliştirdiği bu destek paketi, üretim atıklarının başka proseslerde yan ürün veya alternatif hammadde olarak değerlendirilebilmesi imkânları için gerekli olan analiz veya yatırım çalışmalarına destek verme amacıyla başlatılmıştır.

Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen deniz.yurtsever@now-turkey.org ile iletişime geçiniz.

Kaynak

Ayrıca Kontrol Edin

Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi Bilgilendirme Toplantıları

KAYITLI İSTİHDAM YARATMA PROJESİ HİBE PROGRAMI TEKLİF ÇAĞRISI DUYURUSU & BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI Avrupa Birliği tarafından Türkiye’deki …