Pazartesi , 21 Eylül 2020

The Circular Vouchers Yeni Dönem Teknik Destek Çağrısı

The Circular Vouchers, firmaların atık ve yan ürün değişimi için ihtiyaç duydukları teknik danışmanlık ve fizibilite konularındaki çalışmalarına destek vermek için geliştirilen bir hibe programıdır. Herbir destek için üst limit €25.000.- Euro olarak belirlenmiştir. The Circular Vouchers kapsamında belirlenen 6 firmanın toplam proje bütçesinin %90’ını karşılanacaktır.

Bu destek paketi firmaların üretim atıklarının başka prosesler için yan ürün veya alternatif ham madde olarak değerlendirilebilme imkanları için gerekli olan analiz veya yatırım çalışmalarına destek vermek amacıyla geliştirilmiştir.

Tanıtım Sunumu ve Başvuru Formu

EBRD’nin Türkiye Materials Marketplace üyeleri için geliştirdiği bu destek paketi, üretim atıklarının başka proseslerde yan ürün veya alternatif hammadde olarak değerlendirilebilmesi imkânları için gerekli olan analiz veya yatırım çalışmalarına destek verme amacıyla başlatılmıştır.

Daha fazla bilgi ve başvuru için lütfen deniz.yurtsever@now-turkey.org ile iletişime geçiniz.

Kaynak

Ayrıca Kontrol Edin

IJ4EU’den 2020 yılı Sınır Ötesi Araştırmacı Gazetecilik 2. Dönem Hibesi

IJ4EU Sınır Ötesi Araştırmacı Gazetecilik Projeleri için hibe çağrısını duyurdu. Hibe programı kapsamında araştırmacı gazeteciler …

%d blogcu bunu beğendi: