Çarşamba , 19 Haziran 2019
Ana » Hibe Çağrıları » STÖ- Akademi İş Birliği Destek Programı Başlıyor

STÖ- Akademi İş Birliği Destek Programı Başlıyor

Sivil Toplum Okulu’nun (STOK) ardından sivil toplum örgütleri ve akademi arasındaki işbirliğine destek programıyla devam eden STÖ Kaynak Merkezi, sivil toplum örgütlerinin akademi ile işbirliği içerisinde yürütecekleri faaliyetlere ayni destek sağlayacak.

Toplam bütçesi 90 bin Avro olan ve hak temelli yaklaşımla çalışma yürüten STÖ’lerle akademi arasındaki işbirliğini geliştirmek amacıyla tasarlanan destek programında azami destek miktarı ise 3 bin Avro olarak belirlendi.

Başvuru Formu

Sivil toplum örgütlerinin katılımcı demokraside daha aktif rol alabilmeleri ve daha yetkin kurumlar olarak işlemesini sağlamak amacıyla örgütlerin kurumsal, yönetimsel yapılarının güçlendirilmesi, araştırma, savunuculuk ve izleme kapasitelerinin artırılması hedefiyle çalışma yürüten STÖ Kaynak Merkezi, bu programda akademik alandaki kuramsal ve saha çalışmalarının sivil toplum örgütleri için ulaşılabilir olmasını ve sivil toplum örgütlerinin yürütmekte olduğu faaliyetlerin akademik çalışmalarla desteklemeyi hedefliyor.

Başvuru Tarihi
STÖ-Akademi Destek Programı’nın son başvuru tarihi söz konusu değildir. Program, toplam bütçesine ulaştığında kapatılacaktır.

STÖ- Akademi İşbirliği Destek Programı’nın detayları için lütfen aşağıdaki dokümanları indiriniz.

STÖ- Akademi İşbirliği Destek Programı’nın ayrıntıları için https://buff.ly/2J2ce9y adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız için stoakademi@stgm.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Bilgi Sosyal Kuluçka Merkezi Mayıs – Eylül 2019 Dönemi Destek Programı Başvuruları Başladı

2014 Aralık ayından beri İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi bünyesinde faaliyetlerine devam eden …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: