Cumartesi , 19 Eylül 2020

Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği (SARD) Yatak Takımları İhale Duyurusu (TR-ENG)

ALIM İHALESİ DUYURUSU

Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği, Suriye’de yaşanan krizden etkilenen insanlara insani yardım yapılmasının desteklenmesi kapsamında dağıtılmak üzere, Yatak Takımları temin etmek istemekte olup, bu malzemelerin alımı için bir satın alma ihalesi açmış durumdadır.

PBU01/2017 referanslı ihale için teklif vermek isteyen şirketler, https://goo.gl/og0cBB adresinden ihale dosyasını indirebilirler.

İhale teklif dosyaları ve numune Yatak takımlarının, ihale şartlarına uygun ve eksiksiz olarak,  son teklif verme tarihi olan 05.05.2017 tarihi saat 15:00’ten önce aşağıdaki adrese teslim edilmeleri gerekmektedir.

Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği

Güllübahçe Mah.

Kurtuluş Cad. No:17 D:1

31070 ANTAKYA HATAY TÜRKİYE

Konuyla ilgili bilgi talepleri için procurement@sardngo.org adresine konu satırı “Inquiries – tender reference number PBU01/2017” şeklinde başlayan e-posta gönderilebilir.

SOSYAL ARAŞTIRMA VE REHABİLİTE DERNEĞİ

 

TENDER ANNOUNCEMENT

In the framework of supporting of humanitarian aid to people influenced from the crisis in Syria, Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği wishes to distribute Bedding Units, and has opened a tender for their procurement.

Companies willing to bid for the tender ref. PBU01/2017 may obtain the tender file from, https://goo.gl/72A0bh.

The tender bid file and sample Bedding Unit in strict compliance with tender conditions, must be delivered to the address below before the deadline, which is on 05.05.2017 at 15:00.

Sosyal Araştırma ve Rehabilite Derneği

Güllübahçe Mah.

Kurtuluş Cad. No:17 D:1

31070 ANTAKYA HATAY TÜRKİYE

For information requests about the tender you may send an e-mail to procurement@sardngo.org with Subject starting with “Inquiries – tender reference number PBU01/2017

SOSYAL ARAŞTIRMA VE REHABİLİTE DERNEĞİ

Ayrıca Kontrol Edin

Polish Humanitarian Action (PAH) Generator Tender Announcement

Polska Akcja Humanitarna (Polish Humanitarian Action) Invitation to Negotiated Procedures Tender No.: PR TUR 2019 …

%d blogcu bunu beğendi: