Cuma , 19 Nisan 2024

Ortak Fonlama Programı Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri SEA-EU JFS

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı , Avrupa Birliği Çerçeve Programları kapsamında yürütülmüş olan SEA-EU JFS projesinin devamı niteliğinde. Programın (Southeast Asia and Europe Joint Funding Scheme, SEA-EU JFS) 2020 yılı çağrıları başvurulara açıldı.

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı Vereceği Destekler İçin

Bilim-Teknoloji ve İnovasyon alanlarında açılan çağrılar kapsamında 2+1 kuralı gereği; İkisi Güneydoğu Asya, biri Avrupa ülkelerinden yahut tam tersi olmak üzere, en az 3 proje ortağından oluşan proje önerileri desteklenecektir.

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı, Avrupa Birliği Çerçeve Programları kapsamında yürütülmüş olan Başvuru

  • SEA-EU JFS Bilim ve Teknoloji Çağrısına (S&T Call Text) bulaşıcı hastalıklar (COVID-19 ile ilgili araştırmalar dâhil olmak üzere) ve nanoteknoloji tematik alanlarında dördüncü teknoloji hazırlık seviyesine kadar olan temel araştırma proje önerileri ile başvuru yapılabilir.
  • SEA-EU JFS İnovasyon Çağrısına (Innovation Call Text) dijital sağlık (Bulaşıcı hastalıklar da dâhil olmak üzere) ve biyoekonomi (Bilgi ve İletişim Teknolojileri uygulamaları da dâhil olmak üzere) tematik alanlarında en az üçüncü teknoloji hazırlık seviyesine sahip olan proje önerileri ile başvuru yapılabilir.

Son Başvuru Tarihi:

15 Ekim 2020’dir.

Çağrı ile ilgili detaylı bilgiye ve başvuru koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Program internet sitesi için tıklayınız.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?