Perşembe , 19 Mayıs 2022

Ortak Fonlama Programı Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri SEA-EU JFS

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı , Avrupa Birliği Çerçeve Programları kapsamında yürütülmüş olan SEA-EU JFS projesinin devamı niteliğinde. Programın (Southeast Asia and Europe Joint Funding Scheme, SEA-EU JFS) 2020 yılı çağrıları başvurulara açıldı.

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı Vereceği Destekler İçin

Bilim-Teknoloji ve İnovasyon alanlarında açılan çağrılar kapsamında 2+1 kuralı gereği; İkisi Güneydoğu Asya, biri Avrupa ülkelerinden yahut tam tersi olmak üzere, en az 3 proje ortağından oluşan proje önerileri desteklenecektir.

Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı, Avrupa Birliği Çerçeve Programları kapsamında yürütülmüş olan Başvuru

  • SEA-EU JFS Bilim ve Teknoloji Çağrısına (S&T Call Text) bulaşıcı hastalıklar (COVID-19 ile ilgili araştırmalar dâhil olmak üzere) ve nanoteknoloji tematik alanlarında dördüncü teknoloji hazırlık seviyesine kadar olan temel araştırma proje önerileri ile başvuru yapılabilir.
  • SEA-EU JFS İnovasyon Çağrısına (Innovation Call Text) dijital sağlık (Bulaşıcı hastalıklar da dâhil olmak üzere) ve biyoekonomi (Bilgi ve İletişim Teknolojileri uygulamaları da dâhil olmak üzere) tematik alanlarında en az üçüncü teknoloji hazırlık seviyesine sahip olan proje önerileri ile başvuru yapılabilir.

Son Başvuru Tarihi:

15 Ekim 2020’dir.

Çağrı ile ilgili detaylı bilgiye ve başvuru koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Program internet sitesi için tıklayınız.

Ayrıca Kontrol Edin

Dijital Dönüşüm

İmalatçı KOBİ’lere Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Desteği

KOSGEB, imalat sektöründe faaliyet gösteren küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin aldığı dijital dönüşüm danışmanlık hizmetini …