Çarşamba , 24 Temmuz 2024

Güneydoğu Asya Ülkeleri için Bulaşıcı Hastalıklar ve Nanoteknoloji Alanlarında Seyahat Desteği Çağrısına Başvurular Devam Ediyor

Güneydoğu Asya Ülkeleri için Bulaşıcı Hastalıklar ve Nanoteknoloji Alanlarında Seyahat Desteği Çağrısına Başvurular Devam Ediyor

Güneydoğu Asya Ülkeleri için Bulaşıcı Hastalıklar ve Nanoteknoloji Alanlarında Seyahat Desteği Çağrısına Başvurular Devam Ediyor. Güneydoğu Asya ve Avrupa Ülkeleri Ortak Fonlama Programı (SEA-EU JFS) 2019 yılı çağrıları kapsamında Güneydoğu Asya ülkelerinde ortak arayan araştırmacı ve şirketler için Eylül ayında Endonezya ve Tayland’da düzenlenecek olan etkinliklere katılım için seyahat desteği veriliyor.

  • SEA-EU JFS 2019 Bilim ve Teknoloji Çağrısına nanoteknoloji tematik alanında proje önerisi sunmayı planlayan araştırmacılar ve şirketler Endonezya’da düzenlenecek olan 14. Ortak Kimya Konferansıyla (https://jcc.uns.ac.id/) ilişkili olarak düzenlenmesi planlanan JFS Network Etkinliğine katılım için verilecek olan seyahat desteğine başvurabilir.
  • SEA-EU JFS 2019 İnovasyon Çağrısına bulaşıcı hastalıklar tematik alanında proje önerisi sunmayı planlayan araştırmacılar ve şirketler Tayland’da düzenlenecek olan Biyo Yatırım Asya 2019 Fuar ve Konferansıyla (http://www.bioinvestmentasia.com/) ilişkili olarak düzenlenmesi planlanan JFS Network Etkinliğine katılım için verilecek olan seyahat desteğine başvurabilir.

Güneydoğu Asya Ülkeleri için Bulaşıcı Hastalıklar Seyahat desteklerine yalnızca SEA-EU JFS 2019 Çağrılarına proje önerisi sunmayı planlayan ve Güneydoğu Asya ülkeleri ile güçlü bir konsorsiyum oluşturmayı hedefleyen araştırmacılar ve şirketler başvuru yapabilir. Seyahat desteği için son başvuru tarihi 25 Ağustos 2019’dur.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024