Cuma , 19 Temmuz 2024

Sabancı Vakfı Toplumsal Gelişme Hibe Programı Başvuruları için Son Gün 28 Nisan!

Sabancı Vakfı Toplumsal Gelişme Hibe Programı Başvuruları için Son Gün 28 Nisan!

Sabancı Vakfı Toplumsal Gelişme Hibe Programı Başvuruları için Son Gün 28 Nisan!

Kadın, Genç ve Engellilerin eşit fırsatlara sahip olmalarını ve topluma aktif katılımlarını destekleyen Sabancı Vakfı, sivil toplum kuruluşlarının “Eğitim” alanında uygulayacağı projeleri bekliyor. Toplumsal Gelişme Hibe Programı kapsamında alınacak online başvurular 28 Nisan 2017 tarihinde sona erecek.

10 yıldır Türkiye’nin dört bir yanında toplam 125 projeye hibe veren Sabancı Vakfı, 2017 yılı hibe programı çerçevesinde; Kadın, Genç ve Engellilere yönelik “Kaliteli Eğitimin Desteklenmesi”, “Eğitime Erişimin ve Devamın Sağlanması” ve “Hak Temelli Yaygın Eğitim Çalışmalarının Desteklenmesi” amacıyla sivil toplum kuruluşlarından gelecek başvuruları değerlendirecektir.

Başvuru yapacak kurumların projelerinin, kadın, genç ve engellilerin toplumsal hayata katılımlarında maruz kaldıkları ayrımcılıkla mücadele eden, bu çerçevede bu hedef kitlenin eğitime erişiminin önündeki engelleri kaldıran çalışmaları kapsaması beklenmektedir.

Kurumların en az bir ortak ile başvurmaları gerekmektedir.

Projelerin en erken 2 Ekim 2017 itibariyle başlaması, en geç 28 Eylül 2018 tarihinde son bulması ve temel faaliyetlerinin Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Hibe Programı kapsamında proje başına hibe tutarı en az 50.000.- TL., en fazla 100.000.- TL. olarak belirlenmiştir.

Sabancı Vakfı Toplumsal Gelişme Hibe Programı kriterleri hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için 2017 Başvuruları sayfasını, geçmiş yıllarda desteklenen projeleri incelemek için Desteklenen Projeler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sabancı Vakfı Toplumsal Gelişme Hibe Programı’na göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024