Salı , 17 Mayıs 2022

Ret International Matbaa,Tekstil, Promosyon Görünürlük Ürünleri Teklif Çağrısı

Ret International Matbaa,Tekstil, Promosyon Görünürlük Ürünleri Teklif Çağrısı

Ret International Matbaa,Tekstil, Promosyon Görünürlük Ürünleri Teklif Çağrısı

Matbaa,Tekstil, Promosyon Görünürlük Ürünleri için FİYAT TEKLİF TALEBİ

 

RET İnternational Matbaa,Tekstil, Promosyon Görünürlük Ürünleri alimi işi için firmalarla kontrat imzalayacaktır.

 

İlgilenen firmalar 29/09/2017 saat: 17:00’ye kadar sadece t.lule@theret.org  e-mail adresinden teklif dosyasını tedarik edebilirler.

 

Başvuru için son tarih 02/10/2017 saat 17:00’dır.

 

Teklif Dosyası ve diğer tüm hususlar için yukarıdaki e-mail adresine yönlendirebilirsiniz.

 

RET İnternational, hiçbir gerekçe göstermeksizin, herhangi bir teklifi ya da tüm teklifleri kabul etme reddetme  ya da yeni teklif isteme ve gerekirse talep edilen ürün sayısını azaltma veya arttırma hakkını saklı tutmaktadır.


-RET International, faaliyetlerini, insanî yardım ile kalkınma bağlamları arasındaki boşluğu doldurmaya adamıştır ve acil durumlarda, çatışma sonrası hallerde ve hassas ortamlardaki savunmasız, zarar görebilir gençlerin korunması ve dirençlerinin – örgün ve yaygın – eğitim yoluyla sağlanması için çalışmaktadır.

RET, dünya çapında çatışmaların, krizlerin ve istikrarsızlığın etkilediği bölgelerde, programlara bağlı olarak zaman zaman “insani yardım”, zaman zamansa “kalkınma yardımı” olarak değerlendirilebilecek durumlarda faaliyet gösterir.

RET’in faaliyetleri Ortadoğu’dan Afganistan’a, Asya’dan Afrika Kıtasına ve Latin Amerika’ya kadar uzanmaktadır. RET, öncelikli olarak insani bir yardım kuruluşudur ve sağladığımız en önemli hizmet ‘koruma’dır. Odaklandığımız nüfus (gençler) ve kullandığımız birincil gereç (eğitim), bizi diğerlerinden farklı kılar. RET olarak, 2000 yılından bu yana, toplulukların, zorla yer değiştirme,  şiddet, silahlı çatışma ve felaketler nedeniyle savunmasız bırakılmış gençlerin en geniş anlamıyla eğitim ihtiyaçlarına erişmelerine yardımcı oluyoruz. RET International, Türkiye’de 2013 yılından bu yana faaliyet göstermekte, Dil Eğitimi ve Gençlik Merkezleri yönetmekte, Kadın Merkezleriyle birlikte çalışmakta, Ulusal Bakanlıklar, il ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı), Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin valilikleri ve ilçe kaymakamlıkları ve Mardin Müzesi gibi kurumlarla işbirliği yapmaktadır.

Ayrıca Kontrol Edin

Polish Humanitarian Action (PAH) Generator Tender Announcement

Polish Humanitarian Action (PAH) Generator Tender Announcement Polska Akcja Humanitarna (Polish Humanitarian Action) Invitation to …