Çarşamba , 24 Temmuz 2024

Ret International GÖRSEL YAYIN KİMLİĞİ hizmet/ürün alımı

Ret International GÖRSEL YAYIN KİMLİĞİ hizmet/ürün alımı

Ret International GÖRSEL YAYIN KİMLİĞİ hizmet/ürün alımı. Görsel Yayın Kimliği İhalesi için Yeterlilik Teklif Talebi

RET İnternational GÖRSEL YAYIN KİMLİĞİ hizmet/ürün alımı işi için firmalarla kontrat imzalayacaktır.

Maliye Bakanlığının belirlediği Meslek Kodlarından olan Basım Yayın (32) veya Bilgi, İletişim, Medya(30) kodları ile uygun faaliyet yürüten istekli firma/şahıslar 09/10/2017 tarihi saat: 17:00’ye kadar (sadece) t.lule@theret.org  e-posta adresinden teklif dosyasını tedarik edebilirler. Teklif dosyası alabilen firma/şahısların başvurusu için son tarih 13/10/2017 saat 17:00’dır.

Teklif Dosyası ve diğer tüm hususlar için yukarıdaki e-posta adresine yönlendirebilirsiniz.

RET İnternational, hiçbir gerekçe göstermeksizin, herhangi bir teklifi ya da tüm teklifleri kabul etme reddetme  ya da yeni teklif isteme ve gerekirse talep edilen ürün sayısını azaltma veya arttırma hakkını saklı tutmaktadır.

 

**

Ret International GÖRSEL YAYIN KİMLİĞİ Çalışma alanları

 

RET International, faaliyetlerini, insanî yardım ile kalkınma bağlamları arasındaki boşluğu doldurmaya adamıştır ve acil durumlarda, çatışma sonrası hallerde ve hassas ortamlardaki savunmasız, zarar görebilir gençlerin korunması ve dirençlerinin – örgün ve yaygın – eğitim yoluyla sağlanması için çalışmaktadır.

 

RET, dünya çapında çatışmaların, krizlerin ve istikrarsızlığın etkilediği bölgelerde, programlara bağlı olarak zaman zaman “insani yardım”, zaman zamansa “kalkınma yardımı” olarak değerlendirilebilecek durumlarda faaliyet gösterir.

 

RET’in faaliyetleri Ortadoğu’dan Afganistan’a, Asya’dan Afrika Kıtasına ve Latin Amerika’ya kadar uzanmaktadır. RET, öncelikli olarak insani bir yardım kuruluşudur ve sağladığımız en önemli hizmet ‘koruma’dır. Odaklandığımız nüfus (gençler) ve kullandığımız birincil gereç (eğitim), bizi diğerlerinden farklı kılar. RET olarak, 2000 yılından bu yana, toplulukların, zorla yer değiştirme, şiddet, silahlı çatışma ve felaketler nedeniyle savunmasız bırakılmış gençlerin en geniş anlamıyla eğitim ihtiyaçlarına erişmelerine yardımcı oluyoruz. RET International, Türkiye’de 2013 yılından bu yana faaliyet göstermekte, Dil Eğitimi ve Gençlik Merkezleri yönetmekte, Kadın Merkezleriyle birlikte çalışmakta, Ulusal Bakanlıklar, il ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı), Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin valilikleri ve ilçe kaymakamlıkları ve Mardin Müzesi gibi kurumlarla işbirliği yapmaktadır.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024