Çarşamba , 24 Temmuz 2024

PlanetRomeo Vakfı Hibe Fonu

PlanetRomeo Vakfı Hibe Fonu

PlanetRomeo Vakfı Hibe Fonu. PlanetRomeo Vakfı, tabandan gelişen LGBTİ projeleri ve girişimleri için 5.000 Euro’ya kadar finansman sağlıyor. Destekleri, en dezavantajlı bölgeler ve topluluklar üzerinde durarak, dünyadaki LGBTİ kişilerin konumunu iyileştirmek için toplumsal değişime ulaşmaya odaklanmakta. Ayrıca LGBTİ topluluğunu zorlu ortamlarda harekete geçirmeye odaklanılıyor.

Vakıf, halihazırda LGBTİ topluluğu ve/veya yeni ortaya çıkan LGBTİ grupları ve girişimleri tarafından başlatılıp uygulanan küçük ölçekli projelere büyük öncelik vermektedir. Projeler topluluğu dahil etmeyi, güçlendirmeyi ve harekete geçirmeyi amaçlamalıdır. Projeler lezbiyen ve/veya eşcinsel ve/veya biseksüel ve/veya trans ve/veya interseks toplulukları gibi alt toplulukları ön plana alabilir.

PlanetRomeo Vakfı Hibe Fonu, erişilebilirlik, kalite ve proje sorumluluğunda iyi bir standardın korunması arasında bir denge kurmaya çabalamaktadır.

Değerlendirme sürecinde dikkate alınacak kriterler şunlardır:

  • proje teklifinin kalitesi,
  • konuyla ilgili olması,
  • yaklaşımın ne kadar gerçekçi olduğu,
  • öngörülen etki,
  • teklifin mevcut hizmetler ve/veya faaliyetler için ne derece tamamlayıcı olduğu.

Finansman talep formları PlanetRomeo internet sitesinin Contact Us kısmından temin edilebilir. Talep edilebilecek asgari miktar 500.- €, azami miktar 5,000.- €.

Finansman talepleri, projenin başlamasından en az dört ay önce yapılmalıdır. Başvuru son teslim tarihinden sonraki bir ay içinde başvuranlara taleplerinin sonucu hakkında bilgi verilecektir.

Son Teslim Tarihleri :

  • 1 Ocak
  • 1 Temmuz
  • 1 Ekim

Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen buraya tıklayabilirsiniz: tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024