Cumartesi , 15 Ağustos 2020

Oyun Teknolojileri Geliştiren Girişimlere #GameTech ile Tam Destek

İTÜ ARI Teknokent ile Teknoloji ile Üretelim Platformu güçlerini birleştirerek #GameTech programını hayata geçirdi. İş birliği kapsamında Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek’te oyun teknolojileri alanında ürün/hizmet geliştirilen girişimler desteklenecek. #GameTech programına başvuran girişimcileri Big Bang sahnesinde 350,000.- TL’lik ödül bekliyor.

Türkiye’nin girişimcilik ve inovasyon üssü İTÜ ARI Teknokent ile Türkiye’de teknoloji üretimini amaçlayan Teknoloji ile Üretelim Platformu, güçlerini birleştirerek İTÜ Çekirdek #GameTech programını hayata geçirdi. Oyun teknolojileri alanında inovatif teknolojiler geliştiren girişimcilerin desteklenmesi, küresel oyun dünyasına girişin kolaylaştırılması, oyun sektöründe yeni istihdam alanları açılması ve yatırımcıların dikkatinin bu yöne çekilebilmesi hedefleriyle açılan #GameTech programına başvuran girişimcileri Big Bang sahnesinde 350,000.- TL’lik ödül bekliyor.

#GameTech programına oyun geliştiren, oyun sektörüne kurguladığı iş modeli ile değer katan, oyun deneyimini iyileştiren; kısacası teknolojisi ile oyun sektörüne katkı sunacak girişimler başvurabiliyor.

HEMEN BAŞVUR

Ayrıca Kontrol Edin

İ.T.Ü. Çekirdek’te Geliştir, Dünyayı İyileştir! COVID-19 Çağrısı

2012 yılından bugüne bir girişimcinin ihtiyacı olan her şeyi bir arada sunan İ.T.Ü. (İstanbul Teknik …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: