Cuma , 25 Eylül 2020

Ortak Yapımlara Destek için Yeni Çağrı

Ermenistan Türkiye Sinema Platformu (ETSP), 9. yılında iki ülkeden ve her iki ülkenin diasporalarından kısa filmcileri ve belgeselcileri ortak yapıma uygun projeleriyle ETSP Proje Geliştirme Atölyesi’ne başvurmaya çağırıyor!

Atölye, 14. Uluslararası Altın Kayısı Film Festivali sırasında, 10-11 Temmuz 2017 tarihleri arasında, Erivan’da gerçekleştirilecek.

İki günlük atölye çalışması eğitimler, bire bir toplantılar ve proje sunumlarını içeriyor. Atölye için seçilecek 10 kısa film ve belgesel projesi uluslararası jüri tarafından değerlendirilecek. 
Atölye sonunda, jürinin kararıyla seçilen bir proje 7,500 Euro ödül kazanacak.

Türkiye, Ermenistan ve her iki ülkenin diasporalarından sinemacılar, 15 Haziran 2017’ye kadar atölyeye başvurabilirler.

Türkiye ve diasporalarından katılımcıların ulaşım ve konaklama giderleri (proje başına bir katılımcı) ETSP projesi tarafından karşılanacaktır.

Başvuru formunu buradan indirebilirsiniz.

Başvuru adresi:
atcp@gaiff.am ve info@cinemaplatform.org
Ermenistan-Türkiye Sinema Platformu’nun 2017 yılı aktiviteleri, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Ermenistan-Türkiye Normalleşme Süreci Destek Programı, 2. Dönem kapsamında gerçekleşmektedir.

Ayrıca Kontrol Edin

Hrant Dink Vakfı Türkiye-Ermenistan Seyahat Fonu Yeni Dönem Başvuruları Başladı

Hrant Dink Vakfı, Avrupa Birliği desteği ile, Nisan 2014–Mayıs 2015 arasında, Türkiye ve Ermenistan’ın farklı şehirlerinden 210 kişinin komşu ülkeye …

%d blogcu bunu beğendi: