Pazartesi , 4 Aralık 2023

Open Ideo Köprü Kurma (BridgeBuilder) Çağrısı

Open Ideo Köprü Kurma (BridgeBuilder) Çağrısı

Open Ideo Köprü Kurma (BridgeBuilder) Çağrısı. Hareket halindeyken komşularımızla birlikte, istikrarlı ve umut vaat eden ortak bir geleceğe nasıl köprüler kurabiliriz?

Open Ideo Köprü Kurma BridgeBuilder, anlamlı katılımı ve sürdürülebilir, toplum tabanlı değişimi teşvik etmek için insanlar, kuruluşlar, konular ve inançlar arasında benzersiz köprüler kurmaya ve onarmaya yatırım yapar. Geçtiğimiz iki yıl boyunca, Challenge barış, refah ve dünyanın kesişme noktalarında olduğu küresel sorunları çözmek için yüzlerce radikal yeni yaklaşım ortaya çıkardı. 2019 çağrısında, BridgeBuilder artık hareket halindeki insanların, yani barış, refah ve sağlıklı çevre koşullarının eksikliğinden doğrudan etkilenen küresel nüfusun, acil ve önemli ihtiyaçlarını ele alan fikirler aramaktadır.

BridgeBuilder 2019 Challenge (Köprü Kurma Çağrısı) 17 Ağustos 2019‘a kadar bu konudaki yeni fikirleri bekliyor olacak. 1 Milyon Dolar, 15 Kasım 2019’da duyurulacak olan en iyi fikirler arasında paylaştırılacak.

Katılmak ve ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK TEYDEB 1501 ve 1507 2023/02 Çağrısı Proje Başvuruları

Arttırılan Bütçesi ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?