Cumartesi , 13 Ağustos 2022

ODTÜ TEKNOKENT BİGG Başvuruları Devam Ediyor

ODTÜ TEKNOKENT BİGG

ODTÜ TEKNOKENT girişimcilerin fikirlerini olgunlaştırmak, TÜBİTAK BİGG desteğine ulaşmalarını sağlamak ve ülkemiz için katma değeri yüksek büyüme potansiyeli olan işlerin ortaya çıkmasına vesile olmak üzere 5 farklı konsorsiyum ile girişimci adaylarının yanında!

TÜBİTAK BİGG sürecinde her iş fikri alanına uygun güçlü iş birlikleri ile girişimcilik serüveninizi desteklemek üzere buradayız.

BiGG3

Dijitalleşme, İletişim ve Akıllı Üretim Sistemleri alanları odaklı başvuruların öncelik verildiği BiGG3’te ODTÜ TEKNOKENT, Arçelik Garage ve KWORKS kaynakları bir araya gelmekte, geniş iş ağı ve alandaki tecrübeleri ile TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı için girişimcilere kapsamlı bir güç sağlamaktadırlar.
Bigg-3.com

BİGGBio

Yaşam Bilimleri, Biyoteknoloji ve Sağlık Teknolojileri alanındaki iş fikirlerinin 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği’ ne ulaşmaları için kurgulanan BİGGBio, alanda söz sahibi ve geniş iş ağına sahip olan ODTÜ TEKNOKENT ve ReDis Innovation tecrübesi ile girişimcilere en yetkin eğitim ve mentorluk hizmetlerini sunmaktadır.
Bigg-bio.com

BİGGED

Eğitim Teknolojilerinin odaklanıldığı, MEF Üniversitesi’nin alandaki seçkin yetkinliği ve ODTÜ TEKNOKENT’in teknik altyapı ve tecrübesi ile kurgulanan BİGGED programı eğitim teknolojileri ile ilişkili girişimcilere 1512 numaralı Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı’na ulaşma yolunda doğru adres olmaktadır.
Bigg-ed.com

BİGGM

Akıllı ulaşım teknolojileri odaklı geliştirilen iş fikirlerine ev sahipliği yapmak isteyen BİGGM, ODTÜ TEKNOKENT ve Bilişim Vadisi’nin güçlü altyapısı ve tecrübesi ile 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği’ nin akıllı ulaşım teknolojileri için en etkili başvuru noktası haline gelmektedir.
Bigg-m.com

T-BİGGY

Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme odaklı iş fikirlerinin ODTÜ TEKNOKENT ve Yaşar Üniversitesi’nin tecrübesi ve geniş iletişim ağından faydalanarak 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği’ ne ulaşması için kurgulanan T-BİGGY başvurularını beklemektedir.
Tbigg-y.com

Programlar için son başvuru tarihi 4 Mart 2022.

Siz de güçlü iş birlikleri ile TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı’ndan yararlanarak 200.000 TL ‘ye kadar geri ödemesiz hibe ile iş fikrinizi hayata geçirmek için hadi acele edin!

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK 1501 vs 1507: Destekler Arasındaki Benzerlik ve Farklılıklar

TÜBİTAK TEYDEB tarafından verilen en popüler iki destek programı TÜBİTAK 1501 – Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme …