Cuma , 24 Mayıs 2024

Merhaba dünya!

Merhaba dünya!

Merhaba dünya! KOSGEB, TTGV, Avrupa Birliği, TÜBİTAK, Kalkınma Ajansları ve diğer ulusal veya uluslararası kuruluşların sağladığı fonlara ulaşması noktasında araştırma, bilgilendirme, paylaşım ve projelendirme platformuyuz.

Platformumuz, sürekli iyileştirme ve geliştirme ilkesiyle bir araya gelmiş girişimcilerden oluşmaktadır. Bu ilke çerçevesinde hizmet verdiğimiz kuruluşların yönetim ve üretim süreçlerinde kalite yükselten, maliyet düşüren çalışmalarla hibe desteklerinden yararlanmaları konusunda  hizmet sunmaktadır.

Avrupa Birliği, Dünya Bankası gibi uluslararası kuruluşlar üye ve aday ülkelerin katkılarıyla oluşturdukları para fonlarını yine üye ve aday ülkelerin yararlanmaları amacıyla hibe destekleri şeklinde kullanıma açmaktadır. Ülkemiz bu hibe desteklerinden, başvuru yapabilecek kuruluşların haberdar olamamaları, şartnamelere uygun projeler hazırlayamamaları veya hazırlanan projelerin iyi yönetilememesi sonucu yeterince faydalanamamaktadır.

Faydalanılamayan hibe fonları diğer üye ve aday ülkelere aktarılmaktadır. Bu durum maalesef ülkemizin kullandığından daha fazla miktarı hibe fonlarına aktarmasına neden olmaktadır. Bu noktada platformumuz, ülkemizdeki kurumların özellikle de KOBİ’lerin bu hibe desteklerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla kararlı ve aktif bir şekilde çalışmayı kendine amaç edinmiştir.

Merhaba dünya! Platformumuz, hibe destekleri için açılan teklif çağrılarını takip ederek, üyelerimizi bu fonlar hakkında bilgilendirmekte, fonlardan yararlanmak isteyen kurum ve kuruluşlar için şartnamelere uygun -Her yatırımcının kendine has yapısı olduğunun bilincinde, onlara en uygun çalışmayı hazırlamayı görev bilerek-  terzi dikişi projelendirme çalışmaları yaparak başvuru süreçlerini yerine getirmektedir.

Ayrıca Kontrol Edin

KOSGEB Girişimci Destek Programı

Programın Amacı Ülkemizin stratejik öncelikleri doğrultusunda belirlenen sektörler öncelikli olmak üzere yeni kurulan işletmeleri destekleyerek …

Bir yorum

  1. Merhaba bu bir yorumdur.
    Bir yorumu silmek için giriş yapıp yazının yorumlarına göz atın. Orada düzenleme ve silme seçenekleriniz sizi bekliyor.

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024