Pazar , 26 Mayıs 2024

Mekanda Adalet Araştırma Desteği Çağrısı Yayınlandı

Mekanda Adalet Araştırma Desteği Çağrısı Yayınlandı

Mekanda Adalet Araştırma Desteği Çağrısı Yayınlandı. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen BİRLİKTE: Yerel STÖ’ler için Kurumsal Destek Programı faydalanıcılarından Mekanda Adalet Derneği, bu yıl ilkini düzenleyeceği araştırma desteği için çağrı yayınladı. Destek için son başvuru tarihi 23 Kasım 2018.

Mekanda Adalet Araştırma Desteği Programı’nda; mekân çalışmaları çerçevesine ve toplumsal adalet hedefine bağlı kalmak şartıyla sakatlık, çocuk, gıda, yaşlılık, göç, politik ekoloji, toplumsal cinsiyet, eğitim, halk sağlığı, hafıza mekanları gibi çeşitli konularda sürdürülen araştırmalara destek sağlanacak.

Program, bir defaya mahsus iki taksitle verilecek olan 4,000 TL. araştırma ve prodüksiyon telifini, araştırma süresi boyunca uzman desteğini, MAD Karaköy Ofisi’ni ve kütüphanesini kullanma imkânını ve araştırma sonunda ortaya çıkacak ürünün görselleştirilmesi sürecindeki teknik desteği kapsıyor.

Araştırma desteği, son aşamasına gelinmiş bir araştırmanın sonuçlandırılması, kapsamlı bir araştırmanın sınırları belli bir bölümü, yahut henüz başlanmamış ancak kısa sürede bitirilebilecek dar kapsamlı bir araştırma için kullanılabilecek.

MAD bu yıl için  toplamda beş araştırmacıya destek verilmesini planlıyor. Program, özellikle saha çalışması yapan akademisyenleri, araştırmacı gazetecileri ve videografları hedefliyor.

Mekanda Adalet Araştırma Desteği Çağrısı Başvurmak için lütfen tıklayınız.

Detaylı bilgi için lütfen bakınız.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024