Pazar , 3 Aralık 2023

Malteser International Oksijen Jeneratörü ve Dolum Sistemi İhale Daveti

Malteser International Oksijen Jeneratörü ve Dolum Sistemi İhale Daveti

Malteser International Oksijen Jeneratörü ve Dolum Sistemi İhale Daveti

İhale No: Oksijen Jeneratörü ve Dolum Sistemi (PRF-KIL-2017-0032)

Malteser International Almanya merkezli Uluslararası bir insani yardım kuruluşudur. Suriye ve Türkiye’deki Suriyeli sığınmacılar ve ülke içinde yerinden edilmiş insanlar için insani yardım hizmetleri sunmak amacıyla çalışan, Türkiye’de kayıtlı bir kuruluştur.

Malteser International, Türkiye’deki gerçek toptancı tedarikçi şirketlerden, Kilis ve Türkiye- Suriye arasındaki sınır alanında bulunan kamplarda bulunan Hastaneler de kullanılmak üzere Oksijen Jeneratörü ve Dolum Sistemi tedariki için fiyat teklifi talep etmektedir.

İhaleye katılabilmek için;

  1. Şirket Türkiye’de kayıtlı bir şirket olmak ve tıbbi malzeme ve/veya laboratuvar malzeme tedariki için lisans sahibi olmak ZORUNDADIR. (vergi kaydı, ticaret odası kaydı)
  2. Şirket belirlenecek tarih ve saatte Suriye-Kilis sıfır noktasına teslimat yapma konusunda gereken yeterliliğe sahip olmalıdır.
  3. Teklifler Malteser International tarafından belirtilmiş formatta, mühürlü ve iki su geçirmez zarfın içinde posta yolu ile ya da elden, Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Mah. Ardıçlı Sok. No.12/2 Beşevler 79000 KİLİS adresine teslim edilecektir.
  4. İhale evrakları en son 03.07.2017 Pazartesi saat 17.00pm tarihine kadar ilgili adrese ulaştırılmış olmalıdır.

 

İhale ile ilgilenen firmalar; Teklif belgeleri, format, detaylı koşullar ve daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:

 

Malteser International – Lojistik Ofisi

E-mail: logistic.turkey@malteser-international.org

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK TEYDEB 1501 ve 1507 2023/02 Çağrısı Proje Başvuruları

Arttırılan Bütçesi ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?