Pazar , 23 Haziran 2024

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı. Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansının, TR82 Bölgesi 2014-2023 Bölge Planı’nın amaçları doğrultusunda hazırlanan 2019 yılı Teknik Destek (TD) Programı kapsamında 04.09.2019 tarihi itibariyle proje kabulüne başladı.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansının Program kapsamında belirlenmiş olan “Mesleki ve teknik eğitim” önceliği ile potansiyel başvuru sahiplerini proje hazırlamaya çağıran Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı, 2019 Yılı Teknik Destek (TD) Programı kapsamında faaliyet bölgesi illeri Kastamonu, Çankırı ve Sinop’ta uygulanacak projelere toplam 300.000.- TL. büyüklüğünde destek sağlayacak.

300 Bin TL. bütçeli Teknik Destek (TD) Programı kapsamında kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları, ihtisas bölgeleri, sivil toplum kuruluşları, kooperatifler ve üst kuruluşları ve birliklerin; bölgesel kalkınma için önem arz eden çalışmalarında eksikliğini duydukları teknik alanlarda eğitim verme, program ve proje hazırlanmasına katkı sağlama, geçici uzman personel görevlendirme, danışmanlık sağlama, lobi faaliyetleri ve uluslararası ilişkiler kurma gibi kurumsal nitelikli ve kapasite geliştirici faaliyetlere yönelik teknik destek verilecek.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’na proje başvurusunda bulunmak isteyenlerin başvurularını Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden en geç 31 Ekim 2019, Perşembe, Saat 18:00’a kadar tamamlamaları ve taahhütnamelerini (e-imza veya matbu) ise 5 Kasım 2019, Salı, Saat 18:00’a kadar Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’na ulaştırmaları gerekiyor.

Programın başvuru rehberi için tıklayınız.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024