Cuma , 19 Temmuz 2024

KEDV Kadın Kooperatifleri İhracat Destek Fonu Başvuruları

KEDV Kadın Kooperatifleri İhracat Destek Fonu Başvuruları için son gün

KEDV Kadın Kooperatifleri İhracat Destek Fonu Başvuruları için son gün. Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) geleceği, kadınların girişimleri ile inşa ediyor! Kadın kooperatiflerinin yurt dışına açılmasını teşvik etmek için UPS ile yürüttüğü Kadın İhracatçı Programı’na (KİP) katılan kadın kooperatifleri için şimdi de fon desteği sunuyor.

Yurt dışında yeni pazar nasıl bulunur, internet üzerinden ve geleneksel ihracat nasıl yapılır, lojistik süreci nasıl yönetilir? gibi konularda 2019 süresince KİP’e katılan kadın kooperatifleri, şimdi de ihracat kapasitelerini artırmaya yönelik fon fırsatı yakalıyor. KEDV kadın kooperatiflerini bu fon ile, teknolojik altyapılarını iyileştirmeleri ve ihracata yönelik iletişim, tanıtım vb. kanallarını oluşturmaları için desteklemeyi hedefliyor.

Daha önce ihracat yapmış veya ihracata yeni başlayacak ve KİP etkinliklerine katılmış tüm kadın kooperatiflerini bu fona başvurmaya davet ediyor.

Toplam fon tutarı 80000.- TL’dir. Her bir kooperatife verilecek en yüksek tutar 12000.- TL’dir. Fon kapsamında en az 8 kadın kooperatifinin desteklenmesi hedeflenmektedir.

Kadın Kooperatifleri İhracat Destek Fonu’na başvuru koşulları ve fonun kapsamıyla ilgili olarak detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yukarıdaki linkte yer alan başvuru koşullarına uygun olan kadın kooperatifleri fona başvurmak için aşağıdaki iki belgeyi doldurmalıdır.

  1. KEDV KİP Fon Başvuru Formunu indirmek için tıklayın.
  2. Kooperatif Bilgi Formunu indirmek için tıklayın.
Fona başvuru için gerekli tüm belgelerin, 7 Şubat 2020 tarihine kadar imzalı ve kaşeli olarak; Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) İstiklal Cad. Bekar Sok. No: 17 Beyoğlu, İstanbul adresine teslim edilmesi gerekmektedir.
Sorularınız için 0212 292 26 72 numaralı telefondan ve kadinkooperatifleri@kedv.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Kadın İhracatçı Programı’nın 2020 yılında farklı illerde gerçekleştireceği etkinlikleri için KEDV’in sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024