Pazartesi , 4 Temmuz 2022

Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi Bilgilendirme Toplantıları

KAYİST

KAYITLI İSTİHDAM YARATMA PROJESİ HİBE PROGRAMI TEKLİF ÇAĞRISI DUYURUSU & BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

Avrupa Birliği tarafından Türkiye’deki Mülteciler için Mali Yardım Programı (FRIT) altında finanse edilen Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi Hibe Programı (Kayist) kapsamında Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası tarafından teklif çağrısına çıkılmıştır. Kayist Hibe Programı kapsamında firmaların uzun süreli istihdam yaratmalarını teşvik etmek ve bu amaçla yapacakları ilave yatırımları fonlamak için toplam 70.000.000 Avro tutarında hibe desteği sunulacaktır.

Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi Hibe Programı Bilgilendirme Toplantısı kapsamında ilgili kurum, kuruluş ve firmalara Kayist Hibe Programı hakkında bilgli verilecek, başvuru süreci için gerekli adımlar ve belgeler tanıtılacak ve sorular yanıtlanacaktır.

17 Aralık 2021’de başvurulara açılan ve 28 Şubat 2022’ye kadar açık kalacak olan teklif çağrısında bir sonraki bilgilendirme toplantısı 8 Şubat 2022, Salı günü saat 14:00’da gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe kayıt için lütfen aşağıdaki link üzerinden başvuru yapınız:

https://flaptour.com/a/tkyb/

Bilgilendirme toplantıları için öngörülen takvim aşağıdaki gibidir:

Toplantı Tarihi Toplantı Saati Toplantı Yeri Hedef Grup
08.02.2022 14:00 Çevrimiçi Toplantı İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Bursa, İzmir, Manisa, Denizli*
10.02.2022 10.00 Fiziksel & Çevrimiçi Toplantı Gaziantep-Green Park Hotel
15.02.2022 14:00 Çevrimiçi Toplantı Şanlıurfa, Malatya, Kahramanmaraş, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Mardin, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Hatay*
17.02.2022 14:00 Çevrimiçi Toplantı Ankara, Konya, Kayseri, Mersin, Adana
23.02.2022 14:00 Çevrimiçi Toplantı Genel Çağrı

* Arapça simultane çeviri sağlanacaktır.

Hibe Programı, nasıl başvuru yapılacağı ve bilgilendirme toplantıları hakkında daha detaylı bilgiye Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi internet sitesinden (http://www.kayist.org) ulaşabilirsiniz.

Etkinlikle ilgili sorularınız için etkinlik Koordinatörü Saadet Müge Ülkü ile işletişime geçebilirsiniz: smugeulku@gmail.com.

Ayrıca Kontrol Edin

Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi Hibe Programı Teklif Çağrısı

  KAYITLI İSTİHDAM YARATMA PROJESİ HİBE PROGRAMI TEKLİF ÇAĞRISI DUYURUSU Avrupa Birliği tarafından Türkiye’deki Mülteciler …