Cumartesi , 13 Ağustos 2022

Katana Fon Desteği için Başvurular Başladı

Katana Fon Desteği için Başvurular Başladı

Katana Fon Desteği için Başvurular Başladı. Avrupa Birliği tarafından fonlanan iş hızlandırıcısı KATANA; girişimcilere, başlangıç şirketlerine (start-up) ve KOBİ’lere toplamda 1,2 Milyon Avroluk fon sağlayacaktır. KATANA tarımsal işletmeler için uygulama çözümleri geliştirecek yenilikçi fikirler desteklemeyi amaçlamaktadır. Başvurular 1 Aralık 2016’dan 28 Şubat 2017 tarihine kadar açıktır.

KATANA 1 Aralık 2016 itibariyle, tarımsal işletmeler konusunda mühim vizyonu olan istekli girişimcileri, başlangıç şirketlerini ve KOBİ’leri aramaktadır. Tarım ve gıda, bilgi ve iletişim teknolojileri ve yeni gelişen sanayi kollarına (eko-sanayiler, mobil hizmetler ve kişiselleştirilmiş sağlık) hitap eden KATANA, en iyi 100 başvuruya 2.000 Avro fon sağlayacak ve pazar cazibesi ve performans açısından en iyi 10 ekibe 100.000 Avro fon sağlayacaktır. Buna ek olarak, seçilen paydaşlar 20.000 Avro değerindeki iş hizmetlerinden faydalanacaktır.

Bwcon GmbH’ten proje koordinatörü ve proje ekibinin Alman temsilcisi olan Alexandra Rudl, “Yalnızca fon sağlamanın tek başına bir girişimin başarılı olmasını garanti edeceğine inanmıyoruz. Bu nedenle, ekibimiz KATANA’nın alanında uzmanlaşmış rehberleri tarafından desteklenecek ve ihtiyaca özel olarak hazırlanan internet tabanlı seminer ve çevrimiçi kurslar gibi rehberlik materyallerine erişebilecektir” demektedir. KATANA hizmetleri arasında 14 tane uluslararası eşleştirme etkinliği, bir tane 3 günlük eğitim kampı etkinliği ve uluslararası yatırım forumu etkinliği bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve başvuru koşulları için lütfen tıklayınız.

[cbfccountdown type=”circular” date=”02/28/2017″ hour=”23″ minute=”59″][/cbfccountdown]

Katana Fon Desteği için Başvurular

Ayrıca Kontrol Edin

EaSI Melek Yatırımcı Fonlarına Destek

EaSI Melek Yatırımcı Fonlarına Destek. EaSI Programı kapsamında “Sosyal İşletmelerin Finansmanı İçin İşlem Maliyeti Desteği” …