Pazar , 26 Mayıs 2024

Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile STK’lara Destek

Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile STK’lara Destek

Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile STK’lara Destek. İstanbul Bilgi Üniversitesi kampüslerinin bulunduğu bölgelerde yerel yönetimlerle işbirliğini sürdürüyor.

2017 yılından itibaren Eyüp Belediyesi ile sürdürülen işbirliklerini takiben, 2019 yılında, Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi, sivil toplum kuruluşlarının (STK) desteklenmesi ve kapasitelerinin geliştirilmesine katkı vermek amacıyla iş birliği protokolü imzaladı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ile Kadıköy Belediyesinin arasında imzalanan protokol kapsamında, Kadıköy Kent Konseyi üyesi sivil toplum kuruluşlarına (STK) sosyal kuluçka hizmetleri sağlanacak ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından, Moda, İDEA’da,  STK’lar 4 – 6 ay arasında değişen sürelerde desteklenecek.

4 yıl sürecek iş birliği kapsamında Kadıköy Belediyesi Kent Konseyi üyesi olan sivil toplum girişimlerine, yaz okulu, mekân, yüz yüze danışmanlık, mentorluk, eğitim ve atölyeler, akademik ve hukuki destek ile yatay öğrenme ortamları sunulacak. Program, sivil toplum kuruluşlarının zenginleşen ve farklılaşan ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üreten bir kapasite gelişim modeli olarak kurgulandı.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024