Pazartesi , 4 Aralık 2023

Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile STK’lara Destek

Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile STK’lara Destek

Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile STK’lara Destek. İstanbul Bilgi Üniversitesi kampüslerinin bulunduğu bölgelerde yerel yönetimlerle işbirliğini sürdürüyor.

2017 yılından itibaren Eyüp Belediyesi ile sürdürülen işbirliklerini takiben, 2019 yılında, Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi, sivil toplum kuruluşlarının (STK) desteklenmesi ve kapasitelerinin geliştirilmesine katkı vermek amacıyla iş birliği protokolü imzaladı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ile Kadıköy Belediyesinin arasında imzalanan protokol kapsamında, Kadıköy Kent Konseyi üyesi sivil toplum kuruluşlarına (STK) sosyal kuluçka hizmetleri sağlanacak ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Kuluçka Merkezi tarafından, Moda, İDEA’da,  STK’lar 4 – 6 ay arasında değişen sürelerde desteklenecek.

4 yıl sürecek iş birliği kapsamında Kadıköy Belediyesi Kent Konseyi üyesi olan sivil toplum girişimlerine, yaz okulu, mekân, yüz yüze danışmanlık, mentorluk, eğitim ve atölyeler, akademik ve hukuki destek ile yatay öğrenme ortamları sunulacak. Program, sivil toplum kuruluşlarının zenginleşen ve farklılaşan ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üreten bir kapasite gelişim modeli olarak kurgulandı.

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK TEYDEB 1501 ve 1507 2023/02 Çağrısı Proje Başvuruları

Arttırılan Bütçesi ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?