Pazar , 26 Mayıs 2024

Jack Kimmel Uluslararası Hibe Programı

Jack Kimmel Uluslararası Hibe Programı

Jack Kimmel Uluslararası Hibe Programı. Kanada TREE Fonu tarafından desteklenene Jack Kimmel Uluslararası Hibe Programı, Toronto Şehri eski Parklar Direktörü olan Jack Kimmel’i onurlandırıyor. Jack Kimmel, dünyanın dört bir yanındaki ağaç yetiştiriciliği ve kentsel ormancılıkla ilgili çalışmalar yapan araştırmacılara ihtiyaç duyulan fonları sağlar.

Bu hibeler, çalışmaları esas olarak Amerika Birleşik Devletleri dışında olan araştırmacılar için geçerlidir. Projelerin bir ile iki yıl içinde tamamlanması bekleniyor. Hibe tutarları en fazla $10.000.- ABD Doları ile sınırlıdır ve ağaçlandırma topluluğunun ihtiyaçlarına göre projenin katma değerine bağlı olarak değişecektir. Hiçbir proje bu programda birden fazla ödül alamaz. Hibe programı ve John Z. Duling Hibe’sinin benzerliği nedeniyle, başvuru sahipleri, bu programlardan sadece birine başvurabilirler.

Başvurular 01 Ağustos ile 01 Ekim arasında alınacak.

Başvurmak isteyenlerin öncelikle 15 Eylül 2019 tarihine kadar proje başlığını ve konseptlerini açıklayan ve 100 kelimeyi geçmeyen bir açıklama mektubunu (Letter of Inquiry – LOI ) mail olarak treefund@treefund.org adresine atmaları gerekiyor.

Ayrıntılara ulaşmak için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024