Çarşamba , 17 Ağustos 2022

İstanbul Kalkınma Ajansı Hizmet Alımı İhale Duyurusu

İstanbul Kalkınma Ajansı Hizmet Alımı İhale Duyurusu

İstanbul Kalkınma Ajansı Hizmet Alımı İhale Duyurusu. İstanbul Kalkınma Ajansının hizmet alımı için ihale ilanı aşağıdadır:

KORUNCUK – Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı olarak, İstanbul Kalkınma Ajansı “Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı” kapsamında sağlanan mali destek ile yürütülen TR10/16/ÇGE/0129 sözleşme nolu proje kapsamında Bolluca Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklar ve kurum personeline yönelik Psiko-Sosyal destek hizmetleri için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere geçici teminat vereceklerdir.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Vakfın genel merkezi olan “Altan Erbulak Sok. Hoşkalın Apt. 6/5 Mecidiyeköy Şişli / İSTANBUL”adresinden veya http://www.koruncuk.org ve http://istka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 17 Şubat 2017 – Saat: 13:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; websitelerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 17/02/2017 tarihinde, saat 13:00’te ve “Altan Erbulak Sok. Hoşkalın Apt. 6/5 Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL” adresinden yapılacak oturumda açılacaktır.

İhale dosyasına ulaşmak için tıklayınız.

Ayrıca Kontrol Edin

BEBKA Bölgesel Girişim Sermayesi Kaynak Çağrısı ve Mali Destek Programı

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), TR41 bölgesinde girişimcilik ekosistemini geliştirerek bölgedeki girişimcilik kapasitesinin artırılmasına …