Çarşamba , 17 Ağustos 2022

İpekyolu Kalkınma Ajansı Satınalma İhale Duyuruları

İpekyolu Kalkınma Ajansı Satınalma İhale Duyuruları

İpekyolu Kalkınma Ajansı Satınalma İhale Duyuruları. İpekyolu Kalkınma Ajansı mal alımı için iki adet ihale açmıştır.

Buhar Kazanı ve Ekipmanları Alımı ile Buhar Tesisatının Yenilenmesi için ihale ilanı

BOY-KAR TEKSTİL BOYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, İPEKYOLU Kalkınma Ajansı GAP Bölgesi‟nde Sanayide Enerji Verimliliğinin Arttırılması Pilot Uygulamaları Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Gaziantep’te BOY-KAR TEKSTİL BOYA SAN. VE TİC. LTD. ŞİRKETİ’NİN BUHAR HATTI VE ELEKTRİK TESİSATI İÇİN ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÇALIŞMASI için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası 1. Organize Sanayi Bölgesi 83111 Nolu Sokak No:4 Şehitkamil/GAZİANTEP adresinden veya www.boykartekstil.com.tr/www.ika.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir. Teklif teslimi için son tarih ve saati: 24.02.2017 10:00 Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar websitelerinde yayınlanacaktır. Teklifler, 24/02/2017 tarihinde, saat 10 :00’da ve 1. Organize Sanayi Bölgesi 83111 Nolu Sokak No:4 Şehitkamil/GAZİANTEP adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Mal Alımı İçin İhale İlanı

Ünverdi Plastik Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İpekyolu Kalkınma Ajansı GAP Bölgesi’nde Sanayide Enerji Verimliliğinin Arttırılması Pilot Uygulamaları Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile 1. Organize Sanayi Bölgesi 83108 Nolu Cad. No:5 Şehitkâmil /Gaziantep’de Termoplastik Elastomer Plastik Granül Üretiminde Enerji Verimliliği Uygulamaları Pilot için bir mal alımı işi ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. LOT 1 Hammadde Dozajlama Üretim Kontrol ve Birim Maliyet Otomasyonu (1 Adet ) İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası 1. Organize Sanayi Bölgesi 83108 Nolu Cad. No:5 Şehitkâmil/Gaziantep adresinden veya www.ika.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir. Teklif teslimi için son tarih ve saati: 20.02.2017 saat 10:00 Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar web sitesinde yayınlanacaktır. Teklifler, 20/02/2017 tarihinde, saat 10:00’da ve 1. Organize Sanayi Bölgesi 83108 Nolu Cad. No:5 Şehitkâmil /Gaziantep adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Ayrıca Kontrol Edin

MEVKA 2022 yılı Finansman Desteği Programı

“MEVKA 2022 yılı için “İmalat Sanayinde Verimliliğin Artırılması ve İlçelerde Genç İstihdamının Sağlanması Finansman Desteği Programı” için …