Cuma , 19 Temmuz 2024

International Rescue Committee (IRC) Accountant Service Tender Announcement (ENG-TR)

International Rescue Committee (IRC) Accountant Service Tender Announcement

International Rescue Committee (IRC) Accountant Service Tender Announcement (ENG-TR)

Reference: 5TR/ANT/ 2017 Accountant Service

EXPRESION OF INTEREST TO SUPPLY OF SERVICE OR GOODS (CONTRACTUAL)

 

The International Rescue Committee (IRC) is a private international, nonsectarian, voluntary organization providing relief, protection and resettlement services for refugees and victims of oppression or violent conflict. IRC responds to the world’s worst humanitarian crises and helps people to survive and rebuild their lives. Founded in 1933, the IRC offers lifesaving care and life-changing assistance to refugees forced to flee from war or disaster.

The IRC invites qualified companies to submit a proposal for establishing a tender for provision of Accountant Service. Interested bidders can request full RFP from IRC office or  TR-tender-01@rescue.org,

The proposal must be submitted in the format requested as received RFP in a sealed envelope marked 5TR/ANT/ 2017 Accountant Service with a company name and hand delivered to below address to be placed in the tender box:

Güzelburç Beldesi Güzelbirlik Mah. Teksöz Cad. No: 8 Antakya – Hatay

Deadline for submission is 17:00 on April  06, 2017. No proposal will be accepted after this time.

Deadline for written inquiries about those solicitation are accepted before close of business on April 05, 2017. Such inquiries must be directed to TR-Tender-01@rescue.org indicating the category interested in and reference number in subject line.

International Rescue Committee (IRC) Accountant Service Tender Announcement (ENG-TR)

 

HİZMET VEYA ÜRÜN İLGİ İLE TEDARİK NİYET BEYANI

( SÖZLEŞMEYE)

Uluslararası Kurtarma Komitesi (IRC) mülteciler ve baskı veya şiddetli çatışma kurbanları için iskan, koruma ve yerleşim hizmetleri sağlayan, mezhebe bağlı olmayan, özel uluslararası gönüllü bir organizasyondur. IRC dünyanın en kötü insani krizlerine tepki veriyor ve insanların hayatta kalmaları ve hayatlarını yeniden kurmaları için yardımcı olmaktadır. 1933 yılında kurulan, IRC savaş ya da felaketten kaçmak zorunda kalan mülteciler için hayat kurtarıcı ve değişen yaşam için yardımlar sunmaktadır.

Muhasebe Hizmet alimi ihalesi icin, IRC nitelikli firmalari teklif vermeye davet ediyor. Ilgilenen katilimcilar Request For Proposal (Teklif Talep Formunu) IRC ofisten ya da TR-tender-01@rescue.org, adresine mail atarak talep edebilir.

Teklif kapalı zarf içerisinde ekli RFP nin el ile doldurulup sunulması ve zarf üzerine 5TR/ANT/ 2017 Accountant Service  yazılıp aşağıdaki adrese imzalı ve şirket kaşeli olarak teslim edilmelidir.

Güzelburç Beldesi Güzelbirlik Mah. Teksöz Cad. No: 8 Antakya – Hatay

Son başvuru tarihi 06 Nisan 2017 saat 17:00 olup bu tarihten sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.

İhale hakkındaki sorular için son talep tarih 05 Nisan 2016 günü mesai bitimidir. İhale ile ilgili sorular konu satırında ilgili referans numarası yazılarak e-mail üzerinden bağlantıya geçilebilir. TR-Tender-01@rescue.org

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024