Cuma , 24 Mayıs 2024

Hayata Destek Yenidoğan Bebek Beslenme ve Bakım Danışmanı İhale Duyurusu

Hayata Destek Yenidoğan Bebek Beslenme ve Bakım Danışmanı İhale DuyurusuHayata Destek Yenidoğan Bebek Beslenme ve Bakım Danışmanı İhale Duyurusu

HAYATA DESTEK DERNEĞİ / SUPPORT TO LIFE

www.hayatadestek.org / www.supporttolife.org

 

 Yenidoğan Bebek Beslenme ve Bakım Danışmanlık Hizmeti

Ref: 2017101301YBB

 

Hayata Destek Derneği, Türkiye ve çevre bölgelerde afet risklerinin azaltımı, afete hazırlık, acil yardım ve iyileştirme çalışmaları yapan bağımsız bir insani yardım kuruluşudur. Hayata Destek, toplumsal katılımı öncelikli tutarak, yerel kapasiteyi geliştirmek, afet risk ve etkilerini aza indirgemek, toplulukların temel ihtiyaç ve haklarının karşılanmasına destek vermek için toplum-temelli çalışmalar yürütmektedir.

Hayata Destek hedefleri doğrultusunda sürmekte olan stratejik çalışma alanları aşağıdaki gibidir;

 • Mülteci Destek Programı: Türkiye’deki mültecilerin sayısı ve zarargörebilirliği arttığı sürece, Hayata Destek, kamplar dışında hayatını sürdüren mültecilere insani yardım ve koruma sağlamaya devam edecektir.
 • Çocuk Koruma Programı: Hayata Destek, Suriyeli çocuklar ile mevsimlik gezici tarım göçünden etkilenen çocuklara yönelik koruma hizmetleri ve psikososyal destek çalışmaları yürütmektedir. Çalışan çocuklar ile risk altındaki çocukların eğitime devamlılıklarına katkı sağlayan Hayata Destek, yaşam becerilerinin geliştirilmesine yönelik aktivitelerin yanı sıra farkındalık arttırma çalışmaları ve atölyeler düzenlemektedir.
 • Sivil Toplum Afet Platformu: Hayata Destek paydaş kurumlarla birlikte, sivil toplum aktörlerini doğal ve çatışma kaynaklı afetlere ilişkin konularda bilgi paylaşımı, kapasite geliştirme ve savunuculuk için bir araya getirecek bir platform oluşturmuştur.

Şu anda, STL faaliyetleri arasında, sanat atölyeleri, bilinçlendirme oturumları, meslek edindirme kursları, yaşam becerileri programları ve mesleki eğitim yoluyla psikososyal ihtiyaçlarına cevap olabilmek için Toplum Merkezi temelli koruma programları aracılığıyla Suriyeli mültecileri desteklemektedir. Urfa Toplum merkezi ve Koruma ofisine

Pozisyon: Yenidoğan Bebek Beslenme ve Bakım Danışmanı
Program: Koruma Programı
Yönetici: Koruma Programı Proje Yöneticisi
Kursiyerler: Kadınlar
Sözleşme Süresi: 18.10.2017 – 15.12.2017
Çalışma Yeri: Şanlıurfa
Genel Sorumluluklar: Anne sütünün Önemi ve Yenidoğan bebek bakım ve beslenmesi ile ilgili bilgilendirmelerin yapılması

 

Temel Sorumluluklar
 • Hayata Destek Derneği tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantılarında Anne sütünün önemi ve yeni doğan bebek bakımı ve beslenmesi ile ilgili bilgilendirmede bulunmak
 • Bilgilendirme Seanslarına katılan bireylerin konu ile ilgili sorularını yanıtlamak
 • Mülteci ve Türkiyeli kadınların birlikte katılacağı bir etklinlikte görev yapacağı için grup dinamiklerini gösterek ayrımcılık yapmamak
 • Seans sırasında izleyicilere zarar vermemek
 • Seans sırasında Kadınların katılımcılığını gözetmek

 

Nitelikler
 • Anne Sütü ve Emzirme danışmanlığı eğitimini almış olmak.
 • Kadınlarla çalışma deneyimi
 • Dezavantajları gruplarla çalışma deneyimi olan
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
 • Kadınlarla iletişimi Kuvvetli

 

Şartlar ve Koşullar

CV ile birlikte Teklif Mektubu gönderilmelidir. Teklifler yukarıdaki belirtilen iş kalemleri ve süreçler üzerinden günlük net olarak TL bazında verilecektir. Varsa konaklama ve seyahat bedelleri teklif edilen tutara dahil olacaktır. Tekliflerin geçerlilik süresi projenin süresi sonuna kadar olmalıdır.  Belirtilen bu süreden daha kısa süreli teklif mektupları değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Hayata Destek Yenidoğan Bebek CV ile birlikte tekliflerin 17.10.2017 tarihine kadar ihale@hayatadestek.org adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024