Pazar , 3 Aralık 2023

Güvenli Kürtaj Eylem Fonu Başvuru Çağrısı

Güvenli Kürtaj Eylem Fonu Başvuru Çağrısı

Güvenli Kürtaj Eylem Fonu Başvuru Çağrısı. SAAF (Safe Abortion Action Fund – Güvenli Kürtaj Eylem Fonu), Küresel Güney’de yer alan bireysel kuruluşlar, bir grup kuruluş veya ulusal ve bölgesel ağlar tarafından yönetilen projeleri finanse edebilir.

Resmi bir kaydı olmayan kuruluşlar, mali sponsorları varsa başvuruda bulunabilecekler. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı kılavuzda bulunabilir.

Güvenli kürtaj hizmetlerinin tanıtımı ve sunulması, ayrıca yasalar, politikalar, hizmet sunumlarında yerel taleple gerçekleşmiş değişimlerle güvenli olmayan kürtajın önlenmesi için uygun ortamı geliştiren herhangi bir proje finansman için uygundur. Projeler, hizmet sunumundan politika değişikliği veya araştırma savunuculuğuna kadar tüm faaliyet yelpazesini içerebilir.

Güvenli Kürtaj Eylem Fonu Başvuru Çağrısı Azami hibe, 15 aya kadar 80.000 ABD Doları olacaktır. Projeler 1 Ocak 2020‘de başlayacak.

Son Başvuru Tarihi: 11 Ağustos 2019

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK TEYDEB 1501 ve 1507 2023/02 Çağrısı Proje Başvuruları

Arttırılan Bütçesi ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?