Cumartesi , 13 Ağustos 2022

Girişimci Gençlere 500 TL Burs – Son başvuru 29 Haziran

Girişimci  Gençlere 500 TL Burs - Son başvuru 29 Haziran

Girişimci Gençlere 500 TL Burs – Son başvuru 29 Haziran

 

Girişimcilik Vakfı Fellow 2018 başvuruları 29 Haziran’da sona erecek.

2014 yılında girişimcilik kültürünü aşılamak, üniversite gençlerinin girişimcilik ruhunu keşfetmelerini sağlamak ve uzun vadeli düşünce yapısı ile gençlere ilham olmak amacıyla kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı, Türkiye’de girişimcilik ve liderlik açısından en yatkın ve en yetenekli gençlerin bulunması ve desteklemek amacıyla başvuruları alıyor.

Programa başvurabilmek için T.C. vatandaşı olmak, Türkiye’de ikamet etmek, Türkiye’de bir üniversiteye girmeye hak kazanmış ve kayıt yaptırmış olmak, ekim ayından itibaren Türkiye’deki üniversitelerin 1, 2. 3. ve 4. sınıflarında okuyor olmak gerekiyor.

Fellow Programı’na katılma şansı bulan gençler, program kapsamında ulusal ve uluslararası bir ağın parçası oluyor. Her iki ayda bir rol model alabilecekleri başarılı girişimcilerle bir araya gelerek onların hikâyelerinden ilham alma fırsatını yakalayacak olan başarılı girişimci adayları, üniversitelerinde girişim elçileri olarak görev alıyor. Seçilen Fellow’ların en önemli misyonları arasında kendi çevrelerinde girişimcilik kültürünü yaymak, çarpan etkisi yaratmak ve Girişimcilik Vakfı’nın “giveback” felsefesi doğrultusunda toplumdan aldıkları destekle kazandıkları başarıyı yine toplumla paylaşarak başarıyı çoğaltmak bulunuyor. Seçim sürecini başarıyla tamamlayan Fellow’lar aynı zamanda program kapsamında 1 yıl boyunca aylık 500 TL burs almaya hak kazanıyor.

Son başvuru 29 Haziran.

Başvuru dili: Türkçe

Programa başvurmak için tıklayın:  http://gvfellowprogrami.com/

Türkiye Girişimcilik Vakfı internet sitesi ziyaret etmek için tıklayın:  www.girisimcilikvakfi.org

 

Ayrıca Kontrol Edin

Android Akademi “COVID-19 için Fikrin mi Var?” Başvuruları Açıldı

Android Akademi “COVID-19 için Fikrin mi Var?” Başvuruları Açıldı. Google Türkiye ve Girişimcilik Vakfı, BTK …