Cumartesi , 9 Aralık 2023

GençBank Hub Hibe ve Eğitim Desteği

GençBank Hub Hibe ve Eğitim Desteği

GençBank Hub Hibe ve Eğitim Desteği. Batı Balkanlar ve Türkiye için Genç Bank Hub beş sivil toplum örgütü tarafından kurulmuş açık bir ağdır: ”Ana ve Vlade Divac Vakfı” Sırbistan, NVO “Prima”, Karadağ, “Mladiinfo” Makedonya, “Partners Albania for Change and Development” Arnavutluk ve TOG Vakfı Türkiye. Bu beş sivil toplum örgütü ulusal ağ merkezi olarak görev yapacak ve daha sonra teklif çağrısı kapsamında seçilen 15 örgüt de ağa katılacaktır. Bu teklif çağrısı ile seçilecek olan Sivil Toplum Örgütlerinin (STÖ) eğitim programlarıyla kapasiteleri arttırılacak, ilk 6 ay süreyle danışmanlık verilecek ve genç kadın ve erkeklerin sosyal, ekonomik ve politik katılımına yönelik savunuculuk girişimlerinin hayata geçirilebilmesi için 12 aylık finansal destek sağlanacaktır.

Genç Bank Hub Hibe ve Eğitim Destek Bu teklif çağrısı ile seçilecek olan STÖ ’lerin eğitim programlarıyla kapasiteleri arttırılacak, ilk 6 ay süreyle danışmanlık verilecek ve genç kadın ve erkeklerin sosyal, ekonomik ve politik katılımına yönelik savunuculuk girişimlerinin hayata geçirilebilmesi için 12 aylık finansal destek sağlanacaktır.

GençBank Hub Hibe ve Eğitim Desteği Programın toplam süresi 18 aydır. (6 ay Eğitim ve rehberlik desteği ve 12 ay finansal destek) STÖ’lerin başvurularını 12 aylık bir zaman diliminde yapması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi: 31 Ocak 2018

Çeviri ve kaynak: STGM

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK TEYDEB 1501 ve 1507 2023/02 Çağrısı Proje Başvuruları

Arttırılan Bütçesi ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?