Cumartesi , 13 Ağustos 2022

Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı Başvuruları Başladı

Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı Başvuruları Başladı

Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı Başvuruları Başladı. Bölgedeki kurum ve kuruluşların, bölgesel kalkınma için önem arz eden çalışmalarında eksikliğini duydukları teknik alanlara yönelik uzman desteği sağlamak üzere Fırat Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan 2016 Yılı Teknik Destek Programına başvuru alınmaya başlanmıştır.

Program kapsamında Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda kurumsal kapasiteyi geliştirmek ve hizmet kalitesini artırmak üzere danışmanlık ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Son Teslim Tarihi : 30.12.2016 (Saat: 18:00)

Bu program kapsamında desteklenecek faaliyetler için tahsis edilen kaynak tutarı 200.000 TL’dir. Fakat Fırat Kalkınma Ajansı, bu program için ayırdığı kaynağı kısmen veya tamamen kullandırmama hakkını saklı tutar. Bir proje için sağlanacak destek tutarı KDV dâhil 10.000 TL’yi aşamaz.

Program rehberi için lütfen tıklayınız.

[cbfccountdown type=”circular” date=”12/30/2016″ hour=”18″ minute=”00″][/cbfccountdown]

Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı

Ayrıca Kontrol Edin

MEVKA 2022 yılı Finansman Desteği Programı

“MEVKA 2022 yılı için “İmalat Sanayinde Verimliliğin Artırılması ve İlçelerde Genç İstihdamının Sağlanması Finansman Desteği Programı” için …