Salı , 17 Mayıs 2022

EIT Kentsel Ulaşım COVID-19 Çağrısı Yayımlandı

EIT Kentsel Ulaşım COVID-19 Çağrısı Yayımlandı

EIT Kentsel Ulaşım COVID-19 Çağrısı Yayımlandı. EIT Kentsel Ulaşım kapsamında COVID-19 pandemisinin kentsel ulaşımda sebep olduğu sorunlara hızlı ve uygulanabilir çözümlerin geliştirilmesine yönelik EIT Kentsel Ulaşım 2020 Yılı COVID-19 Kriz Müdahale Çağrısı yayımlanmıştır.

Sadeleştirilmiş başvuru, değerlendirme ve destek kurallarının uygulanacağı çağrıya 31 Mayıs 2020 (Orta Avrupa Saati: 16:00) tarihine kadar PLAZA sistemi üzerinden başvuruda bulunulabilecektir.

Proje konsorsiyumlarının en az iki farklı ülkeden kuruluşu içermesi beklenmektedir. EIT Kentsel Ulaşım asil veya proje üyeleri tarafından koordine edilebilecek projelere EIT Kentsel Ulaşım’a üye olmayan kuruluşlarda katılım sağlayabilecek ve € 200,000.- Avro’ya kadar destek alabileceklerdir.

Çağrı kapsamında desteklenecek projelerin 4 – 6 ay sürmesi ve 2020 yılı içinde tamamlanması, çıktı odaklı faaliyetleri (prototip geliştirilmesi, son kullanıcılarla birlikte ürün/hizmet/çözüm demonstrasyonları) içermesi beklenmektedir. Proje destek oranının %100 olduğu ve bir projeye en fazla € 700,000.- Avro destek verilebileceği belirtilmiştir.

Çağrı konuları ve başvuru kuralları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Çağrı duyurusuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Sorularınız için ncptransport@tubitak.gov.tr adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

EIT Kültür ve Yaratıcılık – Kültürel, Yaratıcı Sektörler, Endüstriler Bilgi ve Yenilik Topluluğu Çağrısı

EIT Culture & Creativity – Call for Proposals to create a new sustainable innovation partnership …