Cumartesi , 13 Ağustos 2022

EIT Kentsel Ulaşım 2022-2024 İş Planı Birinci Çağrısı

EIT

EIT Urban Mobility (Kentsel Ulaşım), kentsel alanların kolektif kullanımını geliştiren çözümleri hızlandırmak; erişilebilir, uygun, emniyetli, verimli, sürdürülebilir ve düşük maliyetli çok modlu ulaşım sistemlerini sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir Avrupa İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü yapısıdır.

EIT Kentsel Ulaşım 2022-2024 yılları iş planı ilk çağrıları açılmıştır. Akademi (Academy), İş Geliştirme (Business Creation),  İnovasyon (Innovation), Vatandaş Katılımı (Citizen Engagement), Bölgesel Yenlik Programı (RIS) ve kesişen konuları içeren Kamusal Alan (Public Realm) tematik alanlarında açılan çağrılara, 18 Mayıs 2021 saat 23:59 (CET)’a kadar PLAZA sistemine kayıt olarak başvurular sunulabilir.

Çağrılar hakkında genel bilgi için lütfen tıklayınız.

Çağrılara yönelik olarak https://eit-urban-mobility-matchmaking.b2match.io/ adresinde profil oluşturarak 23 Mart 2021-25 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenecek proje fikri sunma etkinliklerine katılım sağlayabilir ve birlikte proje geliştirmek üzere eşleştirme faaliyetlerinde bulunabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

EIT Kültür ve Yaratıcılık – Kültürel, Yaratıcı Sektörler, Endüstriler Bilgi ve Yenilik Topluluğu Çağrısı

EIT Culture & Creativity – Call for Proposals to create a new sustainable innovation partnership …