Cuma , 19 Temmuz 2024

İstihdam ve Sosyal Yenilik EaSI Programı Teklif Çağrısı

İstihdam ve Sosyal Yenilik EaSI Programı Teklif Çağrısı: Beceri Kazandırma Yolları-Yetişkinler için Yeni Fırsatlar

İstihdam ve Sosyal Yenilik EaSI Programı Teklif Çağrısı: Beceri Kazandırma Yolları-Yetişkinler için Yeni Fırsatlar

EaSI Programı kapsamında “Beceri Kazandırma Yolları: Yetişkinler için Yeni Fırsatlar” konulu Farkındalık Artırma Faaliyetleri Teklif Çağrısı yayımlanmıştır.

Teklif çağrısının amacı, İstihdam ve Sosyal Yenilik EaSI Programı “Beceri Kazandırma Yolları” başlıklı Konsey Tavsiye Kararının etkin şekilde uygulanmasının desteklenmesi ile düşük vasıflı yetişkinlerin yazın yeteneği, matematiksel beceriler ve dijital becerilerinin geliştirilmesi, daha yüksek yeterlilikler kazandırılması ve öğrenime yeniden entegre edilmesine yönelik olanaklara erişimlerinin artırılmasıdır.

Katılımcı ülkelerde düşük vasıflı yetişkinlerin beceri kazanmalarına yönelik olanakların artırılması için paydaşların mobilize edilmesine yönelik projelerin destekleneceği teklif çağrısının toplam bütçesi 1 milyon Avro’dur. Her bir proje için en az  250 bin Avro hibe desteği sağlanması öngörülmektedir.

Proje başvurularının 30 Haziran 2017 tarihine kadar Avrupa Komisyonuna iletilmesi gerekmektedir. Ülkemizden, yetişkinlerin becerilerinin geliştirilmesi alanında sorumlu kamu kurumları esas veya eş başvuru sahibi; söz konusu alanda çalışan özel hukuk tüzel kişiliğini haiz kuruluşlar ise eş başvuru sahibi olarak katılım sağlayabilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

AB Programları Hibe Duyuruları için tıklayınız.

EaSI Programı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024