Perşembe , 17 Haziran 2021

Dijital Trakya Destek Programı Başvuruları Başladı

Dijital Trakya Destek Kapsamı

Dijital Trakya Projesi kapsamında her firmamız ve girişimcimiz kendi alan adı altında online dünyada var olabildiği gibi kurduğumuz dijital platformun da üyesi olacaktır.

7/24 erişilebilir teknoloji desteği ile bölgemizin dijital dönüşümüne öncülük etmeyi ve ülkemizin küresel arenada rekabet gücünü arttırarak uluslararası ticaretimize güç katmayı hedefliyoruz.

E-ticaret / e-ihracat tabanlı iş modelleri için Trakya’daki KOBİ’lerimize aşağıdaki hizmetler 1 yıl boyunca ücretsizdir.

Platform ve Ekosistem

Dijital Trakya Projesi ile KOBİ’lerin yaptıkları ticareti geliştirmeye, üretimlerinde ve işlerindeki katma değerini artırmaya odaklanılır. İşletmeler bölgesel ve sektörel pazaryeri anlayışında olup; aynı zamanda ise kendi marka veya alan adları ile ticaret yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Platform; hiçbir yazılım bilgisi veya kodlama gerektirmeden KOBİ’lerin kendi dillerinde ticaret yapmalarına imkân verir. Tamamen milli ve yerli sistemlerle geliştirilmiş bulut bilişim teknolojisi, dijital pazarlama ve teknoloji kullanım konusunda somut destek hizmetleri sağlar.

Güç birliği platformu dijitalleşmede fark yaratıp milli hedeflerimiz için önem kaynağı olacaktır.

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

OKA 2021 Yılı Teknik Destek Programı

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (TR83) Teknik Destek Programı Programın Genel Amacı: Teknik Destek, bölgedeki yerel …