Perşembe , 19 Mayıs 2022

DDM Destekli SD2 Çağrı Paketi Başvuruları Başladı

SD2

TÜRKONFED ve TÜSİAD’ın dijitalleşme konusunda yaptığı işbirliği ile “Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) Destekli Sanayide Dijital Dönüşüm (SD2) Çağrı Paketi” başvuruları açıldı. Yeni dönemin önemli paydaşlıklarından DDM ve SD2 iş birliği, iş süreçlerini dijitalleştirmek isteyen şirketleri teknolojik ürün ve hizmet geliştiren tedarikçi firmalar ile bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Şirketlerin öncelikli proje ihtiyacının belirlenmesiyle bu ihtiyaç için TÜSİAD SD2 Dijital Platformu üzerinden çağrı açmaya hak kazanacak olan firmalar, teknolojik ürün ve hizmet geliştiren tedarikçi firmalar ile eşleştirilecek. Başvuruların değerlendirilmesi, doğru tedarikçinin seçilmesi ve proje dosyasının üretilmesi aşamalarında DDM tarafından danışmanlık hizmeti de verilecek. Tüm sektörlere açık olan projede yer almak isteyen şirketler, “DDM Destekli SD2 Çağrı Paketi”ne aşağıdaki link üzerinden ön eleme anketini doldurarak başvurularını yapabilir. Kriterleri karşılayan ilk 10 şirketin kabul edileceği projeye son başvuru tarihi 22 Nisan 2022.

Başvuru için;  https://tusiadsd2.org/dijital-donusum-on-eleme-anketi

Ayrıca Kontrol Edin

Girişimcilik Merkezi İzmir’de Girişimcilik Programı

Girişimcilik Merkezi Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliğiyle geçtiğimiz …