Salı , 16 Nisan 2024

Çankaya Üniversitesi BeeJet Hızlandırma Programı Başlıyor

Çankaya Üniversitesi BeeJet Hızlandırma Programı Başlıyor

Çankaya Üniversitesi BeeJet Hızlandırma Programı Başlıyor. Çankaya Üniversitesi bünyesinde 2019 Yılı BeeJet Hızlandırma Programı açılıyor!

Program, Çankaya Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi tarafından şirketleşmek isteyen teknoloji odaklı iş fikri olan girişimci adayları için geliştirilmiş bir hızlandırma programıdır. Program, uzman bir mentor ile eşleştirilen girişimcilerin eğitimlerle iş fikirlerini doğrulamalarını ve yatırımcı sunumuna hazır hale gelmelerini amaçlamaktadır.

Yaklaşık dört hafta süren program sonunda akademisyenlerden, uzmanlardan ve yatırımcılardan oluşan bir jüri ile girişimcilerin iş planları değerlendirilecektir. Program süresince mentorlük desteği verilecek olup, girişimcilerin iş planları doğrulanacaktır. Aynı zamanda konusunda uzman kişilerden Triz, Design Thinking ve Fikrî Mülkiyet Hakları konusunda eğitimler verilecektir. Program sonunda girişimciler yatırımcı sunumlarını gerçekleştirecek ve başarılı iş planları seçilecektir. Ayrıca programı başarıyla tamamlayan girişimci adaylarının KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programı üzerinden şirketleşmelerine destek verilecektir.

Girişimci adaylarına verilecek destekler aşağıda belirtilmiştir:

  • Birinciye bir yıl boyunca ücretsiz Çankaya Üniversitesi Kuluçka Merkezi bünyesinde ofis tahsisi (Bu destek şirketleşme sürecinden sonra verilecektir.),
  • İkinciye ücretsiz Ar-Ge projesi yazımı desteği,
  • Üçüncüye Fikri ve Sınaî Haklar desteği,
  • KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programı ile 750.000.- TL.’ye Kadar Hibe Kazanma Fırsatı (Programı başarıyla tamamlayan girişimci adayları KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programı’na yönlendirilecektir.)

Programa son başvuru tarihi 18 Ekim 2019 olarak belirlenmiştir.

2019 Yılı BeeJet Hızlandırma Programına başvurmak için lütfen tıklayınız.

Çankaya Üniversitesi BeeJet Hızlandırma Programı Başlıyor

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?