Pazar , 26 Mayıs 2024

Bilgi Güvenliği Artık Tescilli

Bilgi Güvenliği Artık Tescilli

Bilgi Güvenliği Artık Tescilli. Fikrinizi söyleyin, size hangi fon kaynağından ve nasıl faydalanabileceğinizi gösterelim mottosundan hareketle 2007 yılında “Hibe ve Destekler ile ilgili Türkiye’nin Proje Platformu” olma iddiasıyla dijital dünyaya adım atan Hibe Destek; özel sektör kuruluşları, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları için çeşitli ulusal ve uluslararası fon kaynaklarına erişim amacıyla sınaî danışmanlık sektöründe 29. yılı aşkın bilgi ve tecrübesi ile araştırma, danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir.

Bu amaçla hibe destekleri için açılan teklif çağrılarını takip ederek, KOBİ’leri, bu fonlar hakkında bu web sitemiz üzerinden bilgilendirmekte, bununla birlikte fon kaynağından nasıl, hangi şartlarda yararlanılabileceği konusunda BİLGİ Alınabileceği, uygunluğunu TEST ET’ebileceği ve ne kadar geri ödemesiz (hibe) ve/veya geri ödemeli (kredi) alabileceklerini HESAPLA’yabileceği yapay zekâ destekli 2015 yılında yayına giren www.hibesepeti.com.tr; aldığı sonuç uyarınca fonlardan yararlanmak isteyen kuruluşlar için şartnamelere uygun –Her yatırımcının kendine has yapısı olduğunun bilincinde, onlara en uygun çalışmayı hazırlamayı görev bilerek– terzi dikişi projelendirme çalışmaları yaparak başvuru süreçlerini yerine getirmektedir. Aynı zamanda, onaylanan projelerin sürdürülebilirliği noktasında da danışmanlık hizmeti vererek, projelerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi ve sonuçlandırılması aşamasında da çalışmalarına devam etmektedir.

Tüm bu dijital birikimimizi ve müşterilerimizin gizli bilgilerini güvende tutmamıza ve yönetmemize yardımcı olmak amacıyla çıktığımız ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi yolculuğumuzun tamamlandığını ve bilgi güvenliğimizin artık tescilli olduğunu müjdelemekten memnuniyet duyarız.

Bu belge ile siz müşterilerimizin finansal verileri, fikri mülkiyetleri ve hassas bilgilerini koruduğumuzu uluslararası çerçevede onaylattık. ISO 27001 sayesinde risklerimizi tanımladık, gizli bilgilerimiz konusundaki riskleri yönettik veya azalttık. Ayrıca bu doğrultuda gerekli güvenlik önlemlerini de yerine getirdik. Bu, yalnızca bugün değil, gelecek için de uyguladığımız yöntemleri sürekli olarak incelememize ve hassaslaştırmamıza yardımcı olacak.

Ayrıca Kontrol Edin

KOSGEB Girişimci Destek Programı

Programın Amacı Ülkemizin stratejik öncelikleri doğrultusunda belirlenen sektörler öncelikli olmak üzere yeni kurulan işletmeleri destekleyerek …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024