Pazar , 26 Mayıs 2024

Avrupa Dayanışma Teşkilatı Eşleştirmeleri için Başvurun

Avrupa Dayanışma Teşkilatı Eşleştirmeleri için Başvurun

Avrupa Dayanışma Teşkilatı Eşleştirmeleri için Başvurun. Kuruluşlar Avrupa Dayanışma Teşkilatı’nda hayati bir rol oynamaktadır. Bu ilk aşamada, organizasyonlara katılmak isteyen kuruluşlar Avrupa Yardımlaşma Teşkilatı, mevcut AB fon programlarıyla fonlama için başvuruda bulunabilir.

Bu bahar itibariyle yüzlerce yer mevcut olacak ve takip eden aylarda binlercesi gelecek. Pek çok kurum Avrupa Dayanışma Teşkilatı yerleştirmeleri sağlayabileceklerdir. İlk etapta, Avrupa Dayanışma Teşkilatına ilgi duyan kurumlar  varolan AB  fonları ile programa başvuru yapabilecekler. Şu anda sekiz program Avrupa Dayanışma Teşkilatını destekliyor. Avrupa Dayanışma Teşkilatının çevrimiçi sistemi kurum ve dayanışma yerleştirmesine ilgi duyan gençleri direk olarak eşleşmesini sağlayacaktır.

Avrupa Dayanışma Teşkilatı Eşleştirmeleri Katılım için , her kurum European Solidarity Corps Mission Statement and its Principles (Avrupa Dayanışma Teşkilatı Misyonu ve Kuralları)  bölümüne kayıt yaptırıp European Solidarity Corps Charter (Avrupa Dayanışma Teşkilatı Beyannamesi)’nde yer alan kurallara bağlı olması gerekecek. Bu fon programlarından birinde akredistasyonu olan kurumlar otomatik olarak çevrimiçi araca erişebileceklerdir. Kayıt olurken, kişisel detaylar dışında, gençler kendi beceri, deneyim, uygunluk durumları ile tercihleri ve motivasyonlarını  ve CV’lerini de göndermeliler.

Avrupa Dayanışma Teşkilatının Eşleştirmeleri Bilgi almak için aşağıda vermiş olduğumuz adresleri ziyaret ederek yeterli bilgiye erişebilirsiniz:

European Solidarity Corps: How to take part as an organisation?

Factsheet – European Solidarity Corps

Questions and Answers on the European Solidarity Corps

Ayrıca Kontrol Edin

KOSGEB Girişimci Destek Programı

Programın Amacı Ülkemizin stratejik öncelikleri doğrultusunda belirlenen sektörler öncelikli olmak üzere yeni kurulan işletmeleri destekleyerek …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024