Pazar , 3 Aralık 2023

Arter Araştırma Programı İkinci Dönem Çağrısı

Arter Araştırma Programı

Arter Araştırma Programı’nın Ekim 2020-Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek ikinci dönemine 19 Temmuz’a kadar başvuru yapılabilir.

Arter Araştırma Programı Başvuruları Başladı

Arter Araştırma Programı’nın çağdaş sanat alanında çalışan kültür üreticilerinin, çalışma alanlarına dair araştırma yöntemlerini, bakış açılarını ve ifade biçimlerini geliştirmelerine destek olmayı amaçlar. Arter Araştırma Programı‘nın yeni dönemi için başvurular başladı.

Arter araştırma programın Ekim 2020-Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. İkinci dönemi ortak bir müfredatın oluşturulması, değerlendirme toplantıları ve mentorluğu temel alan paylaşımlar üzerinden ilerleyerek katılımcılar tarafından üretilecek bir yayınla tamamlanacak.

Program Odağı

Süreç odaklı bir yapıya sahip olan Arter Araştırma Programı 2019-2020’de gerçekleşen ilk döneminde davet edilen katılımcıların, program yürütücülerinin ve kurumdaki iştirakçilerin işbirliğinde oluşan deneyim ve önerilerle şekillendi. Programın her yıl edinilen deneyimler ve katılımcıların katkılarıyla evrilmeye devam etmesi planlanıyor.

Başvuruların 19 Temmuz Pazar günü saat 18:00’a kadar e-posta ile aap@arter.org.tr adresine gönderilmesi gerekiyor.

Başvuru koşulları ve değerlendirme süreci hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK TEYDEB 1501 ve 1507 2023/02 Çağrısı Proje Başvuruları

Arttırılan Bütçesi ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?