Cumartesi , 13 Ağustos 2022

ankaBİGG 2021/1. Çağrısı

ankaBİGG

TÜBİTAK 1512 – Bireysel Genç Girişim (BİGG) Sermaye Desteği Programı kapsamında gerçekleşen ve girişimci adaylarının 200,000.- TL hibe alarak şirketleşmesini sağlayan ankaBİGG programının yeni dönem (2021-1) başvuruları devam ediyor!

“Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme” ve “Sağlık ve İyi Yaşam” tematik alanlardaki teknoloji odaklı iş fikirlerinin kabul edildiği programa, başvurularınızı “bigg.ankaratto.com” üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BiGG programına, aşağıdaki şartları sağlayabilen herkese katılabilir:

  • Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencileri,
  • Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Mezunları.

** Daha önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 – BİGG Programı Desteği alanlar veya herhangi bir şirkette ortak olanların başvuruları kabul edilememektedir.

*** TÜBİTAK tarafından düzenlenen veya TÜBİTAK’ın paydaşı olduğu yarışmalarda, 1.’lik, 2.’lik veya 3.’lük ödülü almaya hak kazanan girişimci adaylarına 2. Aşama panel değerlendirmesi sonrasında panel puanına ek olarak ödül puanı verilecektir

Atılım Üniversitesi ile yaptığımız işbirliği sonucunda bu tematik alanlar haricinde olan başvurularınızı ”http://www.bigg-atilim.com/” adresinden gerçekleştirilebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK 1501 vs 1507: Destekler Arasındaki Benzerlik ve Farklılıklar

TÜBİTAK TEYDEB tarafından verilen en popüler iki destek programı TÜBİTAK 1501 – Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme …