Cuma , 16 Nisan 2021

ankaBİGG Başvuruları Devam Ediyor

ankaBİGG

TÜBİTAK 1512 – Bireysel Genç Girişim (BİGG) Sermaye Desteği Programı kapsamında gerçekleşen ve girişimci adaylarının 200,000.- TL hibe alarak şirketleşmesini sağlayan ankaBİGG programının yeni dönem (2020-2) başvuruları devam ediyor!

“Sürdürülebilir Tarım ve Beslenme” ve “Sağlık ve İyi Yaşam”  tematik alanlardaki teknoloji odaklı iş fikirlerinin kabul edildiği programa, başvurularınızı  “bigg.ankaratto.com” üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BiGG programına, aşağıdaki şartları sağlayabilen herkese katılabilir:

  •        Lisans Mezun Adayları,
  •        Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencileri,
  •        Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora  Mezunları.

* Açık öğretim ve uzaktan eğitim programları örgün öğrenim olarak kabul edilmemektedir.

** Daha önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 – BİGG Programı Desteği alanlar veya herhangi bir şirkette ortak olanların başvuruları kabul edilememektedir.

*** TÜBİTAK tarafından düzenlenen veya TÜBİTAK’ın paydaşı olduğu yarışmalarda, 1.’lik, 2.’lik veya 3.’lük ödülü almaya hak kazanan girişimci adaylarına 2. Aşama panel değerlendirmesi sonrasında panel puanına ek olarak ödül puanı verilecektir

Atılım Üniversitesi ile yaptığımız işbirliği sonucunda bu tematik alanlar haricinde olan başvurularınızı ” http://www.bigg-atilim.com/” adresinden gerçekleştirilebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK 2232-A / B Uluslararası Lider / Genç Araştırmacılar Programı

  TÜBİTAK, Ülkemiz açısından stratejik öneme sahip araştırma alanlarında yürütülecek projelere katkı sağlamak üzere, alanlarında …