Pazar , 26 Mayıs 2024

Aid and Relief (AAR) Japan Araç Kiralama Hizmet Alım İhalesi (TR – ENG)

Aid and Relief (AAR) Japan Araç Kiralama Hizmet Alım İhalesi (TR - ENG)

Aid and Relief (AAR) Japan Araç Kiralama Hizmet Alım İhalesi (TR – ENG)

Yakıtsız ve Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmet Alım İhalesi

İhale Referans Numarası: AAR-TR-18-001

Aid and Relief, Japan (AAR), doğal ve insan kaynaklı afetler sonrasında, ayrımcılık gözetmeksizin ve tarafsızlık ilkesine bağlı olarak dünyadaki en savunmasız nüfusa ulaşan uluslararası bir sivil toplum kuruluşudur. 1979’da kurulan AAR Japonya, tüm insanların, eşsiz ve farklı insanlar olarak insanlık onuruna yaraşır ve ahenk içinde birlikte yaşayabileceği bir dünyaya ulaşmalarına yönelik çalışmalar yapar.

AAR Japonya, Van depremi sonrasında yardım faaliyetlerinde bulunmuş ve 2012 yılı itibari ile de Suriye’de yaşanan iç savaştan kaçan ailelere yardım faaliyetlerinde bulunmaktadır. Türkiye temsilcilik ofisini kuran ve Türkiye’de kayıtlı bir kuruluş haline AAR Japonya 2018 yılı içerisinde insani yardım çalışmalarını arttırarak devem etmeyi planlamaktadır.

İhale Referans Numarası: AAR-TR-18-001

İhale Usulü: Kapalı Zarf

İhale Başvurusu için Son Tarih: 07/03/2018 – 17:00

İhalenin Amacı ve Kapsamı: İhalenin amacı İstanbul, Mardin ve Şanlıurfa’da yürüttüğümüz faaliyetlerin etkin ve verimli bir şekilde sürdürülmesi için ihtiyaç duyulan yakıtsız ve sürücüsüz araçları kiralayacak firmanın belirlenmesi.

İhale dosyası, ihaleye ait referans numarası belirtilerek ahmet.aslan@aarturkey.org adresinden talep edilebilir.

 

Tender Call for Vehicles Rental Without Driver and Fuel

Tender Reference No: AAR-TR-18-001


Aid and Relief, Japan (AAR)
, is an international NGO that reaches out to the most vulnerable populations around the globe, guided by the principles of neutrality and impartiality. Founded in 1979, we have been working towards achieving a world where all people, as unique and diverse human beings, can coexist with human dignity and in harmony. 

AAR Japan, conducted relief operations after the Van Earthquake and since 2012 providing humanitarian assistance to the families who fled from the civil war in Syria. AAR Japan has opened representation office in Turkey and become a registered organization in Turkey. AAR Turkey plans to continue its humanitarian assistance activities in 2018 with an increasing pace.

Tender Reference No: AAR-TR-18-001

Tender Type: Closed Envelope

Deadline for Submission of

Tenders: Purpose and Coverage of the Tender: 07/03/2018 – 17:00

The purpose of this Call for Tenders is to solicit competitive offers for rental vehicles without driver and fuel in order to continue its activities in İstanbul, Mardin and Şanlıurfa for effective and efficient continuation of the project activities.

Complete Tender Documents can be obtained by email from ahmet.aslan@aarturkey.org .

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024