Perşembe , 28 Ekim 2021

Abd Büyükelçiliği Küçük Ölçekli Hibe Programı

Abd Büyükelçiliği Küçük Ölçekli Hibe Programı

Abd Büyükelçiliği Küçük Ölçekli Hibe Programı. ABD Büyükelçiliği Kamu Diplomasisi Bölümü, “Küçük Ölçekli Hibe” programını duyurdu. Aşağıdaki projeleri desteklemek için finansman sağlamaktadır:

ABD-Türk Ortak Değerlerini Güçlendirmek – Müzik, sanat, spor ve eğitim de dahil olmak üzere Amerikan kültürünü teşvik eden, Amerikan Araştırmaları, İngilizce ve ABD’de eğitim okumayı da içeren veya insan haklarını, kadınları ve gençlerin güçlenmesini, çeşitliliğini ve çeşitliliğini destekleyen projeler azınlık gruplarının kabulü ve özgürlük ve demokrasiyi teşvik eden karşılıklı çıkar alanları.

Ekonomik Refahın Güçlendirilmesi – ABD ve Türkiye arasındaki ticareti ve yatırımı teşvik eden ve girişimciliği ve yeniliği destekleyen projeler. Türk gençleri arasında bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) destekleyen projeler.

Teklif Çağrısı, 1 Aralık 2016’dan itibaren AÇIK

Teklif Çağrısı, 6 Ocak 2017‘de saat 00: 00’da kapanacak.

Kimler Başvurabilir:

Dernekler veya vakıflar ve Türkiye’de faaliyet gösteren kişiler gibi resmi olarak kayıtlı kar amacı gütmeyen kuruluşlar, kâr amacı gütmeyen eğitim kurumları (üniversiteler gibi) başvuruda bulunabilir.

Hibe başına talep edilen toplam tutarı 15.000 doları aşamaz. Başvuru sahipleri yalnızca bir proje sunabilir.

Detaylı bilgi ve dokümanlara ulaşmak için tıklayınız.

[cbfccountdown type=”circular” date=”01/06/2017″ hour=”00″ minute=”00″][/cbfccountdown]

Ayrıca Kontrol Edin

ABD Büyükelçiliği Hibe Programı

ABD Büyükelçiliği Hibe Programı duyurusu yayınlanmıştır. Desteklenmesi öngörülen proje konuları; Ortak Güvenliğin Desteklenmesi, Ekonomik Refahın …