Cuma , 24 Mayıs 2024

Abd Büyükelçiliği 2018 Çağrısında son gün 28 Mart!

Abd Büyükelçiliği 2018 Çağrısında son gün 28 Mart!

Abd Büyükelçiliği 2018 Çağrısında son gün 28 Mart! ABD Büyükelçiliği’nin  STK’ları ve aktivistleri   davet ettiği Türk Amerikan ortak kültürünün oluşmasına katkı sağlayan, sivil güvenliğini arttıran, ekonomik refaha yönelik işbirliği ve yeniliği destekleyen  projelerine başvurular halen açık.

28 Mart günü saat 17.00’de sona erecek programa kar amacı gütmeyen sivil örgütler ve aktivistler başvurabiliyor. 5 bin – 100.000 dolar arası miktarda destekler sağlayan programın, ilk kez başvuranlara özel olarak 10 bin dolar üst limitli bir de küçük hibe başlığı var.

Projeler arasında, diğer kuruluşlardan ayni veya mal paylaşımı desteğine sahip olan başvurular daha güçlü kabul edilecek. Ayrıca projelerin bir halk öğretimi / halk diyalogu veya eğitim bileşeni olmalıdır.

Projelerde insan haklarını, kadın ve gençlerin güçlendirilmesini, LGBT haklarını, çeşitliliğini, azınlık gruplarını kabul etmeyi ve özgürlük ve demokrasiyi teşvik eden diğer karşılıklı ilgi alanlarını destekleyen projeler. Türkiye’de Suriye’de istikrarı destekleyen projeleri,Terörle mücadele çabalarının tüm yönleri,  ABD ile ticaret ve yatırımları teşvik eden, girişimciliği ve yeniliği destekleyen projeler. Türk gençleri arasında bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) eğitimini destekleyen projeler 28 Mart 2018 saat:17:00’ye kadar, GrantsTurkey@state.gov  adresine e posta olarak gönderilmesi gerekiyor. 

Abd Büyükelçiliği 2018 Başvuru dili

İngilizce.

Abd Büyükelçiliği 2018 Çağrısı için, Bu fonla ilgili daha fazla  bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Error: Contact form not found.

 

Ayrıca Kontrol Edin

FOSTER İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı İkinci Teklif Çağrısı

İlk hibe desteği çağrısı büyük ilgi gören FOSTER Projesi İstihdam Taahhütlü KOBİ Destek Programı kapsamında …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Steroid Fiyatları 2024