Perşembe , 7 Aralık 2023

Newton Fonu REL Programı

Newton Fonu REL Programı

Newton Fonu REL Programı. Newton Fonu, İngiltere ile ortak ülkelerin işbirliklerini Newton ile ortak ülkelerin sosyal refahı ve ekonomik gelişimi ile doğrudan alakası olan ortak araştırma ve inovasyon zorluklarına odaklanarak kurmayı amaçlamaktadır. “Mesleki Gelişim ve Katılım Programı” (The Professional Development and Engagement Programme – PDE) araştırma ortamını destekler ve ortak ülkenin talepleri ve gelişim öncelikleri tarafından şekillendirilen araştırmalardan en iyi etkinin elde edilmesini sağlar.

PDE kapsamında, Türkiye ve Vietnam’daki “Araştırma Ortamı Bağlantıları”” (The Research Environment Links – REL) programı, uluslararası işbirliği ile araştırma ve akademik ortamı; eğitim programlarını; Türkiye, Vietnam ve İngiltere’nin talep ve öncelikleri tarafından şekillendirilen kapasite geliştirme işbirliğini teşvik etmek için bilgi alışverişi ve en iyi uygulamaların yapılmasını ve pilot faaliyetlerin geliştirilmesi ve uygulanmasını desteklemeyi amaçlamaktadır.

Newton Fonu REL Programı Hibenin büyüklüğü
Türkiye: 40.000.- £‘a kadar

Hibe süresi
12 aya kadar

Başvuru için son tarih
12 Ağustos 2019, 16.00 GMT

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Ayrıca Kontrol Edin

TÜBİTAK TEYDEB 1501 ve 1507 2023/02 Çağrısı Proje Başvuruları

Arttırılan Bütçesi ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Teknoloji ve Yenilik Destek Programları …

Sohbet başlat
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba ,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?